Pozvánka – Rady ptáka Loskutáka 5.5.2024

Zvu vás opět k pořadu Rady ptáka Loskutáka, kterého uvidíte již tuto neděli tzv. 5.5.2024 na TV NOVA, ihned po Víkendové snídani v 10:25 h. Těšit se můžete na tvoření z krepového papíru a nebude to jen tak obyčejné tvoření….. budeme z tohoto skvělého materiálu vyrábět zajímavé a originální květiny všeho druhu….

Malé nakouknutí do Loskutáka… tentokrát jsme točili venku a k tomuto tématu se to skvěle hodilo.

Opět to bylo moc příjemné a milé natáčení…. a s Petrem Rychlým to bylo opravdu rychlé 🙂 🙂

Video-pozvánku také naleznete na mém YouTube kanále, tak mě nezapomeňte ODEBÍRAT…. chystám totiž pro vás mnoho kreativních novinek 🙂

Pokud se chcete připravit, tak si můžete vše potřebné na tvoření z krepového papíru objednat na e-shopu www.davona.cz v sekci TVOŘENÍ z krepového papíru, kde máte z čeho vybírat 🙂

Malá ukázka toho, co jsem si pro vás do vysílání připravil…

Krepové květiny na stěny (do dětského pokojíčku či obýváku), nebo jako dekorace na svatby.

Květinové dekorace na zavěšení.

Květiny do vázy…

Máte se nač těšit…. více uvidíte v reportáži v Loskutákovi 🙂

Nezapomeňte se dívat už tuto neděli tzv. 5.5.2024 na pořad Rady ptáka Loskutáka – ihned po Víkendové snídani v 10:25 na TV NOVA….

Těším se na vás! Diblik 🙂

Budu rád, když mě začnete sledovat na mém Instagramu, kde mě naleznete pod jménem @jandiblicek, kde každý den přidávám nějaký příspěvek v podobě fotografie, nebo krátké video toho – co právě dělám. Buďte se mnou ještě ve větším kontaktu prostřednictvím mého Instagramového účtu.

Váš

KategorieŠtítky