Pozvánka – Rady ptáka Loskutáka 3.9.2022

Letní prázdniny utekly tak rychle, že jsem se nestihl ani rozkoukat a už jsou za námi, ale mě to nevadí, protože s koncem léta začíná na TV Nova vždy nová sezóna pořadu Rady ptáka Loskutáka a na to se vždy moc těším.

V pondělí jsem jel pro vás do Prahy natočit svůj první poprázdninový příspěvek a vy ho můžete vidět už tuto sobotu tzv. 3. září ve 12:15 na TV Nova v divácky oblíbeném pořadu Rady ptáka Loskutáka.

Po příjezdu do Prahy nutná zastávka v maskérně, abyste se na mě mohli v televizi dívat 🙂

Ještě se převléknout a jde se točit.

Oblečení jsem sladil i s tématem, aby nám v reportáži vše ladilo 🙂

Červená je prostě dobrá a v poslední době patří i mezi mé oblíbené barvy, tak mě v této barevné kombinaci budete vídat častěji….

Malá ukázka toho, co uvidíte už tuto sobotu v pořadu Rady ptáka Loskutáka, tak se dívejte! 🙂 Začínáme ve 12:15 na Nově!

Hlavním tématem bylo zavařování…. celému štábu se to moc líbilo a doufám, že toto téma zaujme i vás a pustíte se také do zdobení sklenic 🙂

Natáčení nás moc bavilo – celý náš štáb je skvělý a jsme taková ,,jedna velká rodina“, kterou vždy moc rád vidím a na všechny se moc těším!

Už teď přemýšlím, co vám ukáži na kameru příště 🙂 🙂

Posíláme vám s Petrem srdečný pozdrav a těšíme se na vás u televizních obrazovek 🙂

Pokud tento díl nestihnete, tak slibuji, že vám posléze nějaký nápad představím prostřednictvím mých článků na mém blogu, tak mě sledujte, aby vám nic nového neuteklo 🙂

Budu rád, když mě začnete sledovat na mém Instagramu, kde mě naleznete pod jménem @jandiblicek, kde každý den přidávám nějaký příspěvek v podobě fotografie, nebo krátké video toho – co právě dělám. Buďte se mnou ještě ve větším kontaktu prostřednictvím mého Instagramového účtu.

Váš

KategorieŠtítky