Pozvánka – Rady ptáka Loskutáka 26.3.2022

Je až neuvěřitelné, jak ten čas letí… tento rok slavím 5 let na Nově a tato práce mě baví ještě více, než když jsem začínal a to se psal rok 2018. V té době jsem byl v prvním ročníku na střední škole.

Srdečně vás zvu už tuto sobotu tzv. 26.3.2022 k televizním obrazovkám, kde se s vámi podělím o krásnou techniku mramorování. Nenechte si nás ujít! Začínáme po poledni – hned po pořadu Volejte Novu 🙂

Rady ptáka Loskutáka

Celé studio se nám zabarvilo do jarních barev a mým vytvořeným dekoracím to při natáčení v ateliéru moc slušelo.

Neváhete a dívejte se…. mramorování, nebo-li ebru technika je velmi zajímavá a jednoduchá a dá se použít na všechny materiály, které vás napadnou. Vše vám o této technice prozradím ve své natočené reportáži pro televizi Nova v pořadu Rady ptáka Loskutáka.

Připravte se na sobotní tvoření se mnou a s Petrem – vše potřebné na mramorování můžete zakoupit přímo TADY na e-shopu www.tvorboshop.cz.

Budeme se na vás v sobotu těšit v pořadu Rady ptáka Loskutáka, tak si nás nezapomeňte zapnout! 🙂

Přejeme vám příjemnou zábavu a doufáme, že vás inspirujeme a pustíte se do tvoření s námi.

Budu rád, když nám zašlete vaše fotografie toho, co jste touto technikou krásného vytvořili a ozdobili.

Budu rád, když mě začnete sledovat na mém Instagramu, kde mě naleznete pod jménem @jandiblicek, kde každý den přidávám nějaký příspěvek v podobě fotografie, nebo krátké video toho – co právě dělám. Buďte se mnou ještě ve větším kontaktu prostřednictvím mého Instagramového účtu.

Petr Rychlý

a

KategorieŠtítky