Pozvánka – Rady ptáka Loskutáka 17.9.2023

Otevírám pomyslnou další bránu do nového natáčení a zároveň i vysílací sezóny pořadu Rady ptáka Loskutáka, které můžete nově (od září) vidět každou NEDĚLI od 10:15 h. na TV NOVA – hned po Víkendové Snídani.

Tentokrát vám ukáži, jak můžete využít staré krajky ke tvoření a vyrobit si z nich originální a krásné dekorace ve stylu – lapačů snů.

Dívejte se tedy tuto neděli (tzv. 17.9.2023 v neděli na Loskutáka v 10:15 h.). Těšíme se na vás s Petrem 🙂

Video-pozvánka na mém YouTube kanále na nedělního Loskutáka 🙂

Natáčeli jsme venku, protože bylo krásné počasí… a moc jsme si to všichni užili, protože za ty roky, co v Loskutákovi pracuji, tu mám samé skvělé kamarády 🙂

Naši šikovní kameramani se hned ujali natáčení detailů na prostřihy do reportáže 🙂

A já jsem zavítal, se připravit do maskérny 🙂

Katka je nejen šikovná maskérka, ale i dobrá duše celého našeho štábu, která vždy září pozitivní energií a dokáže ten svůj vnitřní klid přenést i na nás….

Dokáže zamaskovat i moje pytle pod očima… neboť 4 hodiny spánku jsou prostě na mě vidět 🙂 🙂

Pokud si s námi budete chtít tuto techniku vyzkoušet, tak vše potřebné na toto tvoření můžete objednat na našem e-shopu, kde najdete vše na výrobu lapačů snů.

Malá ukázka toho, co jsme si pro vás do tohoto dílu připravil…. a bude toho mnohem a mnohem více 🙂

Tak si nás nezapomeňte zapnout v NEDĚLI v 10:15 h. na TV NOVA v Loskutákovi 🙂

Těšíme se na Vás!

Budu rád, když mě začnete sledovat na mém Instagramu, kde mě naleznete pod jménem @jandiblicek, kde každý den přidávám nějaký příspěvek v podobě fotografie, nebo krátké video toho – co právě dělám. Buďte se mnou ještě ve větším kontaktu prostřednictvím mého Instagramového účtu.

Váš

KategorieŠtítky