POZVÁNKA – Rady ptáka Loskutáka 17.12.2022

Poslední díl tohoto roku natočen… a vy se můžete podívat na Loskutáka už tuto sobotu tzv. 17.12.2022 – po obědě – na oblíbený pořad – Rady ptáka Loskutáka.

Budu s dětmi vyrábět recy-ozdoby na vánoční stromeček z oříšků, korkových špuntů a dřevěných koleček. Pokud vás zajímá, co vše se dá vytvořit z těchto polotovarů, tak si nás nenechte růzhodně, v žádném případě ujít….. Těšíme se na vás!

Tentokrát na tvoření nebudu sám a pozval jsem si do studia k ruce dvě málé…. vlastně velké pomocnice Viktorku a Terezku, abyste viděli, že i moje nápady zvládne vytvořit opravdu každý!

V Loskutákovi máme už Vánoce 🙂

Dokonce se nám v našem stromku uhnízdil pták Loskuták…. rošťák jeden nosatej 🙂

Za tohoto Loskutáka děkuji paní Irence Hlaváčkové, která mi ho vyrobila a dala jako dárek na Výstavě pro radost, kterou pořádáme a kde Irenka prodávala své nepřehlédnutelné a okouzlující skřítky ze světa fantazie. Děkuji – dělá mi radost v mém tvořivém ateliéru (u nás doma! 🙂 ).

Ukážeme vám, jak si vytvořit originální dekorace na tyto vánoční svátky plné dětské radosti! Určitě si nás zapněte, ať o to nepříjdete 🙂

Malé náhlédnutí do zákulisí natáčení……

Kamera, klapka a akce…. a jde se natáčet 🙂

Poslední natáčení sezóny je za námi…. byl to další příjemný rok na Nově! A já se těším na další klapku, která nás čeká koncem ledna, abyste se na nás mohli zase v únoru sdívat! Těšíme se na vaše další setkání prostřednictvím televizních obrazovek pořadu Rady ptáka Loskutáka.

Poslední klapku jsme museli náležitě oslavit a to vánočním večírkem celého štábu tohoto skvělého pořadu. Všem moc děkuji za skvělou spolupráci!

Jarušku Stránskou mám z obrazovek televize velice rád… v Policii Modrava je skvělá a ještě větší radost mám, že je součástí Loskutáka, protože je chytrá a velice pokorná! Děkuji Jaruško za milé setkání 🙂

Díky své práci jsem pořád na cestách v autě – neboť bydlím na severu Čech a do Prahy dojíždím plnit si své sny….

Těším se na další natáčení Loskutáka v roce 2023!

Budu rád, když mě začnete sledovat na mém Instagramu, kde mě naleznete pod jménem @jandiblicek, kde každý den přidávám nějaký příspěvek v podobě fotografie, nebo krátké video toho – co právě dělám. Buďte se mnou ještě ve větším kontaktu prostřednictvím mého Instagramového účtu.

Váš

KategorieŠtítky