Pozvánka – Rady ptáka Loskutáka 13.5.2023

Zvu vás již tuto sobotu k televizním obrazovkách… Zapněte si pořad Rady ptáka Loskuták, kde vám ukáži a představím skvělou techniku studeného a horkého embosingu. Tuto techniku budete moci využít na výrobu nejrůznějších přáníček, které se jistě budou hodit, neboť už v neděli je Den matek, tak můžete vámi vyrobeným přáníčkem překvapit právě svoji maminku.

Natáčení bylo opět pohodové a na náš společný výsledek se můžete těšit již tuto sobotu tzv. 13.5.2023 na Nově v 11:50 h.

Video pozvánku naleznete také na mém YouTube kanále Diblik, kde mě můžete odebírat a sledovat další nová videa, která pro vás chystám… těšte se a sleduje mě i nadále 🙂

Pokud si budete chtít tuto techniku vyzkoušek spolu s námi, tak si můžete vše potřebné již teď objednat na e-shopu u www.davona.cz a v sobotu si s námi u televizních obrazovek vytvořit nějaké přáníčko touto krásnou technikou.

Horký embosing

Budete potřebovat: horkovzdušnou pistoli na embosing, prášek (třpytky), razítkovací polštářek na embosing, razítka různých motivů a papíry (pergamenové, čtvrtky či ozdobné scrapbookové papíry).

Celou techniku uvitíte 13.5.2023 v Loskutákovi, kde vám vše užáži a vysvětlím, tak se těšte a nakoukněte mi prostřednictvím televizních obrazovek, ještě více pod mé ruce 🙂

U této techniky se fantazii meze nekladou…. pokud tuto techniku vyzkoušíte, tak to jistě pochopíte 🙂

Tato technika mě chytla natolik, že jsem se musel hodně držet, abych těchto přáníček nevyrobil celý kamion 🙂 ale ve studiu jim to moc na pracovním stole slušelo.

Doufám, že i vás tato technika zaujme a že se spolu se mnou i Davonou pustíte do tvoření!

Za veškerý materiál na tvoření děkuji firmě www.davona.cz.

Přáníček jsem vyráběl opravdu mnoho, aby bylo hodně různých detailů a záběrů na kameru a vy tak mohli v televizi vidět krásné prostřihy v reportáži.

Tak si nás zapněte tuto sobotu 13.5. 2023 hned po Víkendové snídani na TV NOVA v 11:50 h.

Těšíme se na vás!

Budu rád, když mě začnete sledovat na mém Instagramu, kde mě naleznete pod jménem @jandiblicek, kde každý den přidávám nějaký příspěvek v podobě fotografie, nebo krátké video toho – co právě dělám. Buďte se mnou ještě ve větším kontaktu prostřednictvím mého Instagramového účtu.

Váš

KategorieŠtítky