Pozvánka -Rady ptáka Loskutáka 12.6.2021

Mezi učením na maturitu jsem si odskočil do Prahy, pro Vás natočit další díl pořadu Rady ptáka Loskutáka, který uvidíte tuto sobotu tzv. 12.6.2021 po poledni na TV NOVA.

Příště na natáčení pojedu už jako maturant…. to je super a pořád tomu nemohu uvěřit 🙂 Ještě jednou všem moc děkuji, za milé zprávy a vzkazy, které mi píšete. Moc mě to těší 🙂

Tentokrát vám předvedu, jak si jednoduše vyrobit tyto dekorace do zahrady – ze dřeva. Při učení se na maturitu, jsem ještě stihl navrhnout dřevěné výřezy, které se budou prodávat na e-shopu sikovnejdomek.cz. Tyto výřezy jsou autorské…. nikde jinde je nezakoupíte 🙂 Zítra vám o nich napíšu více…. a přidám jednotlivé odkazy na tyto výřezy.

Toto natáčení bylo mé poslední této sezóny….. bylo opět suprové a pohodové. Sluníčko nám přálo, a tak jsme točili na zahradě ptáka Loskutáka. Už teď přemýšlím, co vám předvedu v další sezóně, kterou začněme natáčet koncem srpna 🙂 Nápadů mám opět hodně, tak budu muset vybrat ty nejlepší.

Loučím se s vámi a zítra se můžete těšit na další článek.

Budu rád, když mě začnete sledovat na mém Instagramu, kde mě naleznete pod jménem @jandiblicek, kde každý den přidávám nějaký příspěvek v podobě fotografie, nebo krátké video toho – co právě dělám. Buďte se mnou ještě ve větším kontaktu prostřednictvím mého Instagramového účtu.

KategorieŠtítky