PF 2022

Tímto bych Vám všem chtěl poděkovat za přízeň v tomto roce a za to, že mě sledujete a inspirujete se….. Moc si toho vážím a dělá mi to velkou radost.

Chtěl bych Vám popřát do nového roku jen to nejlepší…. ať se Vám ve všem daří, máte se rádi, hodně štěstí a zdraví.. Přeji Vám také do tohoto dalšího roku 2022 mnoho tvůrčích nápadů, inspirace a hodně profesních úspěchů.

Tento rok nebyl pro mě až tak lehký, protože jsem letos maturoval a zabralo mě to dost času, ale nakonec jsem to zvládnul na první pokus a měl jsem samé jedničky. Poté jsme se hned pustil do rekonstrukce celého domu a ještě v ní budeme pokračovat i začátkem roku 2022…. určitě vám něco nafotím a ukáži – třeba se vám bude nějaká inspirace hodit 🙂

V tomto roce jsem se stal šéfredaktorem časopisu o vaření – VAŘÍME s láskou, je to pro mě výzva…. ale stále mě to moc baví. Také jsem v tomto roce nastoupil na vysokou školu, tak si myslím, že tento rok nebyl zas tak špatný.

Myslím si,, že každý rok je vždy takový, jaký si ho člověk udělá 🙂

Já si letos dám pouze dvě novoroční předsevzetí…. tak jsem zvědav, jak dlouho mi to vydrží.

Ještě jednou Vám děkuji za přízeň a budu se na Vás těšit v roce 2022 naviděnou! 🙂

Budu rád, když mě začnete sledovat na mém Instagramu, kde mě naleznete pod jménem @jandiblicek, kde každý den přidávám nějaký příspěvek v podobě fotografie, nebo krátké video toho – co právě dělám. Buďte se mnou ještě ve větším kontaktu prostřednictvím mého Instagramového účtu.

Váš

KategorieŠtítky