Návštěva pražské prodejny TVORBOSHOP

Jistě víte, že delší dobu spolupracuji s firmou TVORBOSHOP.cz, která má úplně skvělý e-shop, kde naleznete mnoho skvělých věcí na tvoření, které s čistým svědomím rád doporučuji na svých stránkách.

Pořád na jejich e-shopu také platí sleva – stačí při objednávce zadat můj slevový kód! 🙂

Nově otevřeli v Praze prodejnu, kde mají velký výběr právě zmiňovaných věcí pro vaše tvoření.

Najdete tam výběr toho nejprodávanějšího a nejúžasnějšího, co na eshopu mají. Konečně si můžete osahat a pomazlit příze, látky, kouknout na barevnost korálků a nechat si poradit milou obsluhou.

Otevřeno mají od pondělí do pátku 9-18h. Během této doby si můžete vyzvednout své objednávky z eshopu, přihodit si k nim drobnost pro radost přímo na prodejně, nebo si vyzvednout balíček odjinud, který k nám přiveze kurýr GLS.

Ale ani o víkendu se tu nudit rozhodně nebudete. Prostor je natolik krásný a velkorysý, že se majitelka rozhodla v něm pořádat kreativní kurzy pro všechny, kdo se chtějí naučit novou techniku tvoření. Na kurzy se budete moci těšit i se mnou…. brzy vám o tom napíšu více. 🙂

Prodejnu naleznete na této adrese: Lidická 28, 150 00 Praha 5 – ANDĚL

Budu rád, když mě začnete sledovat na mém Instagramu, kde mě naleznete pod jménem @jandiblicek, kde každý den přidávám nějaký příspěvek v podobě fotografie, nebo krátké video toho – co právě dělám. Buďte se mnou ještě ve větším kontaktu prostřednictvím mého Instagramového účtu.

Přeji příjemný nákup v této prodejně 🙂

KategorieŠtítky