Nápady na podzimní malování kamenů

V tomto článku vám přináším pár nápadů na podzimní malovaní kamínků, které je v poslední době velmi oblíbené a to hlavně u dětí.

Na mých stránkách naleznete mnoho návodů na zdobení kamenů – třeba tady, nebo další nápad naleznete zde. A pokud do vyhledavače na stránkách zadáte klíčové slovo ,,kameny‘‚ tak vám to zobrazí více nápadů a také návodů i s odkazy na barvy 🙂

V poslední době mezi moje oblíbená zvířata patří liška, a tak tento obrázek nesmí chybět na kamínkách. Můžete použít na malování fixy, nebo můžete použít barvy a malovat na kameny štětcem. Kamínek, který je vpravo, tak to je obyčejný ubrousek s motivem lišky….. který je vytrhaný z ubrousku a přenesený na kámen pomocí lepidla na decoupage.

Skvělé barvy a laky na malování kamenů můžete zakoupit TADY.

Jednoduché malovaní dýní na kameny….. kameny natřete oranžovou barvou a nechejte zaschnout. Poté černým fixem domalujte strašidelný obličej a přelakujte bezbarvým lakem.

Kamínek natřete pleťovou barvou a poté na kámen čárkujte….. poté domalujte obličej ježkům a máte hotovo.

Na malování můžete použít listy, které natřete barvou a poté obtiskněte….. barvu nanášejte na žilnatinu, aby se vám obtiskla struktura listů. Poté fixem domalujte stopku u listu a drobné čárky.

Malované sovy…. toto už je složitější ale pokud si pomůžete nějakou předlohou, tak to určitě také zvládnete – levou zadní 🙂

Inspirace na další malování s dětmi na kameny.

Další nápad: Kámen natřete podkladovou barvou a klidně použijte více barev. Po zaschnutí si vezměte silnější černý fix a můžete namalovat na něj nějaký jednoduchý obrázek – třeba houpací kočky na stromě.

A pokud naleznete kulaté kameny, tak na ně namalujte dýně a využijte je na dekoraci podzimních truhlíků do oken.

Budu rád, když mě začnete sledovat na mém Instagramu, kde mě naleznete pod jménem @jandiblicek, kde každý den přidávám nějaký příspěvek v podobě fotografie, nebo krátké video toho – co právě dělám. Buďte se mnou ještě ve větším kontaktu prostřednictvím mého Instagramového účtu.

KategorieŠtítky