Modelovací hmoty – Jumping Clay

Dnes bych vám chtěl představit skvělou modelínu na modelování s dětmi, která se jmenuje Jumping Clay. Tato modelína mě zaujala na první dobrou a rozhodl jsem se, že s touto značkou budu na mých stránkách spolupracovat, tak se můžete těšit na zajímavé projekty, kterých bude hodně.

A pokud se budete chtít na modelování se mnou připravit, tak si modelínu můžete objednat TADY.

Mám velikou zásobu modelín…. a za tento balík děkuji firmě Jumping Clay.

Tady vám ukáži, co vše mě přišlo na tvoření.

Velkou radost mi udělaly tyto sady modelín s vykrajovátky na tvoření. Sada obsahuje devět barev modelín.

Tuto sadu můžete zakoupit ZDE.

Tato Bubbles modelína je také skvělá……. v zimě z ní můžete tvořit např. sněhuláky a na jaře třeba ovečky. O tom vám také určitě napíšu na stránky.

Modelínu můžete zakoupit v různých sadách pro děti.

To jsou tyto sady modelín 🙂

Také se těším, až vyzkouším tuto modelínu – speciální varianta modelovací hmoty JumpingClay v barvě světlého kamene. Používá se hlavně na otisk ručičky či nožičky miminek nebo tlapky domácího mazlíčka. A také samozřejmě k tvoření všeho, u čeho chcete docílit efektu kamene.

Pokud na tvoření nevyužijete sady barev, tak si můžete objednat jednotlivé barvy samostatně. Modelíny se dají také mezi sebou míchat, a tak si můžete namíchat celou paletu odstínů.

Jednotlivé barvy můžete také objednat v pytlíčkách.

Pokud tato modelína zaujme vaše děti, tak se určitě podívejte na tento kufřík, který je plný věcí na modelování 🙂

Pokud vás tato modelína zaujme a já věřím že ano, tak si můžete objednat i větší množství modelíny – 1kg.

Přeji vám pohodové tvoření s touto úžasnou modelínou a budu moc rád, pokud mi zašlete nějakou fotku vašeho tvoření s použitím této modelíny 🙂

Budu rád, když mě začnete sledovat na mém Instagramu, kde mě naleznete pod jménem @jandiblicek, kde každý den přidávám nějaký příspěvek v podobě fotografie, nebo krátké video toho – co právě dělám. Buďte se mnou ještě ve větším kontaktu prostřednictvím mého Instagramového účtu.

Tuto modelínu doporučuje

KategorieŠtítky