Milé setkání

Rozhodl jsme se, že přidám na své stránky krátké povídání…. i já si rád odpočinu od psaní tipů: přilepte, vystřihněte, nakreslete, atd…. 🙂 Ale je pravda, že to pro vás dělám moc rád a baví mě to.

Ale změna je život a ten mě moc baví!

Když jsem před dvěma lety byl ve Snídani s Novou a tvořil jsem tam, tak po odvysílání mě Pavla požádala o přátelství…. a dál jsme to neřešil. Postupně, když jsem přidával příspěvky na FB, tak mi na fotky dávala ,,palec“. Před několika dny sdílela na svůj Facebook krásný příspěvek s fotkami a mě to moc zaujalo… podíval jsme se na stránku s dalšími fotkami. A poté jsem jí zavolal a zjistil jsem, že ty fotky jsou její práce. Domluvili jsme se na focení a byl to moc příjemný rozhovor. Pavla říkala, že mě nafotí moc ráda, protože mě s jejími dcerami sledují v TV a rády podle mě doma tvoří…. za tato slova jsem byl moc rád!

V neděli jsme odjeli za ní k Pardubicím na focení a bylo to moc příjemné setkání! Po hodině focení mě přišlo, jako bych Pavlu znal již několik let ale přesto jsme se viděli poprvé v životě. Po čtyřech hodinách focení jsme jeli k ní domů, kde jsem se potkal s jejími dcerami a vyrobili jsme si krásné kočky (o tom vám napíši příště), které se holkám povedly na jedničku. A poté jsme ještě udělali pár fotek v jejím foto-ateliéru.

A protože to bylo moc milé setkání, tak jsem se rozhodl, že Pavle vyrobím velký lapač snů do jejího ateliéru pro radost. A až bude hotový, tak jí ho pošlu 🙂

Rád jsem Vás všechny poznal a zdravím na dálku. Budu se těšit na další setkání!

Už několikrát se mi osvědčilo, že síla Facebooku je silná a skvělá….

Pavla Turková s Přelouče se svým manželem a kamarádkami ušili za dva měsíce přes 23 tisíc roušek pro Přelouč a nemocnice v okolních městech. Roušky rozdávali lidem zadarmo a vše dělali nezištně. Myslím si, že Přelouč může být na ně pyšná!! Velké díky!

Roušky pro Přelouč – FB.

Určitě se podívejte k Pavle na její FB-stránku, jaké krásné fotky dělá….. je moc šikovná! A pokud i Vy budete chtít udělat nějaké krásné fotky, tak ji napište, nebo zavolejte a určitě se domluvíte.

A protože její dcery teď rády malují kamínky, o kterých si můžete přečíst TADY, tak i Pavla jeden namalovala a dala mi ho a já ho umístím někde na viditelné místo na Malé Skále, kde ho můžete najít.

Nafotili jsme opravdu moc krásných fotek, myslím si, že jich bylo něco kolem 500 ks a skoro všechny se povedly.

Postupně některé fotky přidám na svůj Instagram a Facebook.

Budu rád, když mě začnete sledovat na mém Instagramu, kde mě naleznete pod jménem @jandiblicek, kde každý den přidávám nějaký příspěvek v podobě fotografie, nebo krátké video toho – co právě dělám. Buďte se mnou ještě ve větším kontaktu prostřednictvím mého Instagramového účtu.

Krásné dny přeje

KategorieŠtítky