Mám to za sebou – MATURITA 2021

Dal jsem si teď malou přestávku od publikování a sepisování článků na své stránky…. ale jsem tu zpět a to v plné síle.

Moje přestávka nebyla plánovaná, ale nebylo v mých silách se připravovat na maturitu a k tomu ještě pravidelně připravovat pro vás články, i když mě to moc baví a dělám to pro vás moc rád.

A jak jsem už naznačil, tak mě letos čekala maturita. Měl jsem z toho opravdu strach, protože to teď nebylo moc lehké s covidem, tak jsem měl trochu obavu, jak to celé zvládnu. Dal jsem to skvěle! Měl jsem samé jedničky. Kdo mě sleduje už delší dobu, tak ví, že jsem studoval střední odbornou školu v Turnově, která byla zaměřená na hotelové a lázeňské služby.

Obchodní akademie, Hotelová škola a Střední odborná škola, Turnov, Zborovská 519, příspěvková organizace
Zborovská 519, 511 01 Turnov

Přípravám na maturitu jsem věnoval hodně času a bylo to náročné, protože jsem k tomu ještě chystal natáčení Loskutáka (o tom vám napíšu zítra), navrhl jsem pro vás dřevěné výřezy pro e-shop sikovnejdomek.cz (o tom také musím brzy napsat) a také pravidelně plním stránky časopisů. Nově jsem v této době podepsal novou pracovní smlouvu, tak toho je teď na mě hodně….. ale já se s tím poperu, protože teď na to budu mít hodně času.

Ale jen do října, protože poté nastupuji na Vysokou školu – pedagogickou v Liberci A pokud vše dobře půjde, tak ze mě bude možná učitel….. uvidíme, jak to vše dopadne.

Mám radost, že se mi daří a moc vám děkuji za komentáře, které jste mi psali na můj osobní Facebook – moc mě to potěšilo a vážím si toho. DĚKUJI 🙂

Teď už se opět můžete těšit na tvořivé nápady, recepty, výlety a inspirace z mého života…… protože takový jsem prostě JÁ 🙂

Budu rád, když mě začnete sledovat na mém Instagramu, kde mě naleznete pod jménem @jandiblicek, kde každý den přidávám nějaký příspěvek v podobě fotografie, nebo krátké video toho – co právě dělám. Buďte se mnou ještě ve větším kontaktu prostřednictvím mého Instagramového účtu.

KategorieŠtítky