Kurzy pro radost s Honzou Diblíčkem

Kdo mě sleduje pravidelně, tak mu neuniklo, že jsem začátkem února pro vás natočil spolu s on-line platformou Kurzy pro radost – velký velikonoční kurz, který jsme právě dnes zveřejnili.

Pojďte si odpočinout od denních strastí a starostí, které vládnou světem a vyčistěte si hlavu u tvoření s Honzou Diblíčkem.

Natočil jsem pro vás 15 dílů, které si můžete prohlédnout TADY a přímo je i zakoupit – budu se těšit na tvořivé lidičky, které se se mnou pustí do tvoření 🙂

Ve „Velkém kurzu velikonočního tvoření” se naučíte se mnou používat nejrůznější kreativní techniky ke zdobení vajíček a dalších velikonočních dekorací. Budete používat pomůcky a materiály, které jsou běžně dostupné a nebo je máte doma. Ale výsledek bude okouzlující. Těmto technikám se věnuji už více než 10 let. Nakoukněte pod mé ruce a přiučte se něco nového….. Budu se na vás těšit!

Naučíte se různé techniky, které využijete nejen o Velikonocích, ale kdykoliv k vytváření krásných dekorací a dárků. Osvojíte si techniku ducoupage, krakelování nebo třeba ebru techniku.

V kurzu se naučíte:

Zjistíte, že se dá ke tvoření využít opravdu vše. Třeba obaly od vajíček, ze kterých si vyrobíte květy, které vypadají téměř jako živé a dlouho vydrží. Ušijete si slepice z textilu a nebudete při tom potřebovat jehlu a nit. Budete modelovat, lepit a tvořit z papíru a budete zdobit vajíčka nejrůznějšími způsoby a technikami.

To všechno se naučíte s lektorem Honzou Diblíčkem ve „Velkém kurzu velikonočního tvoření”. Techniky, které se naučíte, určitě využijete k vytváření dekorací nebo ozdob k nejrůznějším příležitostem. Máte se nač těšít!

Můj kurz (15 dílů) můžete zakoupit na platformě Kurzy pro radost – přímo TADY.

Moje motto: Tvoření je můj svět…. tak pojďte spolu se mou si vyrobit krásné, barevné a veselé dekorace a přivítat tak jaro a s tím spojené Velikonoce 🙂

Budu se na vás moc a moc těšit…. a pokud se zapojíte do tvoření se mnou, tak se budu těšit na vaše fotografie toho, co vyrobíte. Rád je zveřejním na svých stránkách i sociálních sítích 🙂

Budu rád, když mě začnete sledovat na mém Instagramu, kde mě naleznete pod jménem @jandiblicek, kde každý den přidávám nějaký příspěvek v podobě fotografie, nebo krátké video toho – co právě dělám. Buďte se mnou ještě ve větším kontaktu prostřednictvím mého Instagramového účtu.

Kreativní publicista

KategorieŠtítky