Kurz tvoření – Netradiční valentýnská přání

Časopis TVOŘÍME s láskou určitě znáte…. a nově pořádá časopis kurzy právě se mnou. Přijďte si po Vánocích odpočinout od všech starostí na kurz, kde načerpáte mnoho inspirací na tvoření.

Kurz tvoření – Netradiční valentýnská přání

Na kurz se můžete přihlásit ZDE.

Popis kurzu:

Valentýn není jen o tom darovat drahou věc, ale je o tom překvapit svojí drahou polovičku nějakou maličkostí. Pokud chce opravdu zaujmout, tak přijďte na kurz, kde vás rádi naučíme, jak si vyrobit skládaná a originální přání, které můžete darovat osobám vašemu srdci blízké a určitě jim touto maličkostí vykouzlíte úsměv na tváři, protože budou vědět, že jste to tvořili sami a s láskou. A o tom Valentýn přece je.

Co Vás naučíme:

Na kurzu vás naučíme vyrobit originální a skládaná přání, které se bude hodit k nejrůznějším oslavám a které zvládnete sami vyrobit. Budeme také při práci používat vyřezávací stroje (Big Shot), se kterým si připravíme nepřeberné množství papírových výřezů a také budeme používat razítka.

Co s sebou:

Vlastní nůžky a PVA lepidlo (které obsahuje menší obsah vody) a samozřejmě dobrou náladu. 

Kde Vás to naučíme:

Kurz probíhá v příjemném prostředí našeho vzdělávacího studia na adrese Skořicová 257, Praha 10 – Křeslice. Dopravit se k nám můžete prostřednictvím MHD – autobusem č. 213 (označení směr nádraží Uhříněves, směr Jižní město NE) z konečné stanice metra C Háje do zastávky Dolnokřeslická. Pokud pojedete autem, je zajištěno pohodlné parkování před objektem. Pro zobrazení mapy klikněte zde.

Termíny a cena kurzu:

Délka kurzu: 3,5 hodiny ve skupině max. 12 lidí

Aktuální termíny:

1. 2. 2020

Začátek a konec kurzu: od 9:00 – 12:30 h.

Cena kurzu: 550 Kč/osoba

Platba kurzu: na základě vystavené zálohové faktury převodem na účet

Objednání kurzu: vyplněním níže objednávky nebo elektronicky na e-mail kurzy@casopistvorime.cz

Přesunutí kurzu: u uhrazeného kurzu umožňujeme jedno přesunutí termínu kurzu, nutné sdělit min. 3 pracovní dny před kurzem

Kurz je vhodný i pro děti od 10 let v doprovodu dospělé osoby. 

Poznámka: kurz bude otevřen při počtu min. 5 osob.

Pro přihlášení klikněte TADY.

Budu rád, když mě začnete sledovat na mém Instagramu, kde mě naleznete pod jménem @jandiblicek, kde každý den přidávám nějaký příspěvek v podobě fotografie, nebo krátké video toho – co právě dělám. Buďte se mnou ještě ve větším kontaktu prostřednictvím mého Instagramového účtu.

Budu se těšit na Vaši návštěvu

KategorieŠtítky