Kurz – Malování na textil v Praze 14.1.2022

Chcete si na chvíli odpočinout od každodenního shonu, naučit se něco nového a vyrobit si praktický a stylový módní doplněk? Přijďte na náš kurz! Pod vedením Honzy Diblíčka, šéfredaktora časopisu Vaříme s láskou, redaktora časopisu Tvořime s láskou a s dětmi, se dostane individuální péče a ozdobíte si 2 bavlněné tašky, které budou dělat radost vám nebo třeba kamarádce, co slaví narozeniny. Tašky budeme zdobit různými technikami, např. razítkováním, spreji přes šablony apod.

Na kurz se můžete přihlásit TADY (stačí pouze kliknout) 🙂

Kurz je vhodný pro všechny zhruba od 10 let.

Kurz se koná v pražské prodejně TVOROBOSHOP.

Lektor kurzu Honza Diblíček

Na kurz se můžete přihlásit ZDE.

V ceně kurzu jsou 3 hodiny skvěle stráveného času, pomůcky, materiál a občerstvení.

Místo konání: Lidická 28, Praha 5

Termín: 14. 1. 2022 od 18:00. Doporučujeme přijít dřív, je to lepší, pokud si budete chtít něco koupit v prodejně a seznámit se s ostatními účastníky.

Délka: cca 3 hodiny.

Vezměte kámošku, dceru nebo maminku a užijte si společně strávený čas. Při nákupu dvou a více kurzů zadejte kód KURZYPROVSECHNY v 1. kroku objednávky a získáte slevu 100Kč na celou objednávku.

Aby se vám lektor mohl individuálně věnovat, je kapacita omezena na 10 účastníků. Doporučujeme tedy přihlásit se co nejdříve.

Pokud chcete kurz věnovat někomu jako dárek, můžete si vytisknout připravený poukaz, který najdete ve fotogalerii.

Storno poplatek je v tomto případě nutností, protože je potřeba nakoupit předem materiál dle počtu účastníků. Pokud se odhlásíte do 48 hodin před kurzem, vracíme peníze v plné výši, jinak je účtován storno poplatek ve výši 50%.

Po zaplacení vám všechny informace přijdou také emailem.

Budu rád, když mě začnete sledovat na mém Instagramu, kde mě naleznete pod jménem @jandiblicek, kde každý den přidávám nějaký příspěvek v podobě fotografie, nebo krátké video toho – co právě dělám. Buďte se mnou ještě ve větším kontaktu prostřednictvím mého Instagramového účtu.

Budu se na vás těšit! 🙂

KategorieŠtítky