Kurz – Lapač snů v Praze 21.1.2022

Ve výrobě lapačů snů jsem vyzkoušel snad úplně vše… dokonce jsem o tom natočil i tři reportáže do pořadu Snídaně s Novou, kde jsem se o všechny své rady podělil s diváky TV Nova. Teď bych se rád o to podělil i s vámi a chtěl bych vás tímto pozvat na svůj další tvořivý kurz v Praze, který pořádám.

Přihlásit se můžete TADY (stačí pouze kliknout).

Na mém kurzu se naučí každý vyplétat originálně lapač snů. Povíme si něco o legendě, která se pojí s těmito lapači…. také se dozvíte, co jaká barva znamená, která by se měla využít na lapač snů. Budeme různě lapače dekorovat a vytvoříte si vlastní lapač snů, jako dekoraci do svého bytu.

Informace ke kurzu

Kurz je vhodný pro všechny zhruba od 10 let.

V ceně kurzu jsou 3 hodiny skvěle stráveného času, pomůcky, materiál a občerstvení.

Místo konání: Lidická 28, Praha 5

Termín: 21. 1. 2022 od 18:00. Doporučujeme přijít dřív, je to lepší, pokud si budete chtít něco koupit v prodejně a seznámit se s ostatními účastníky.

Délka: cca 3 hodiny.

Na kurz se můžete přihlásit TADY.

Veškerý materiál bude k dispozici na místě…. lapač snů si budete moci vytvořit v barevné kombinaci, která je vašemu srdci blízká.

Vezměte kámošku, dceru nebo maminku a užijte si společně strávený čas. Při nákupu dvou a více kurzů zadejte kód KURZYPROVSECHNY v 1. kroku objednávky a získáte slevu 100Kč na celou objednávku.

Aby se vám lektor mohl individuálně věnovat, je kapacita omezena na 10 účastníků. Doporučujeme tedy přihlásit se co nejdříve.

Pokud chcete kurz věnovat někomu jako dárek, můžete si vytisknout připravený poukaz, který najdete ve fotogalerii.

Storno poplatek je v tomto případě nutností, protože je potřeba nakoupit předem materiál dle počtu účastníků. Pokud se odhlásíte do 48 hodin před kurzem, vracíme peníze v plné výši, jinak je účtován storno poplatek ve výši 50%.

Po zaplacení vám všechny informace přijdou také emailem.

Moc se na vás budu v pražské pro dejně na tomto kurzu těšit 🙂

Budu rád, když mě začnete sledovat na mém Instagramu, kde mě naleznete pod jménem @jandiblicek, kde každý den přidávám nějaký příspěvek v podobě fotografie, nebo krátké video toho – co právě dělám. Buďte se mnou ještě ve větším kontaktu prostřednictvím mého Instagramového účtu.

Váš

KategorieŠtítky