Korálky – Nubio

Rád se s vámi dělím o vše, co je dobré a kvalitní a jedním z mých nových objevů je i e-shop www.nubio.cz, kde najdete vše pro své korálkové tvoření.

Překvapil mě tento e-shop svým zbožím, které nabízejí za dobré ceny… to v této době opravdu cením a obdivuji 🙂

Objednal jsem si u nich pár věcí, tak se pojďte podívat, co krásného mi poslali.

Nejvíce mě na jejich e-shopu www.nubio.cz zaujaly tyto sady korálků, které k sobě ladí svými barvami a zároveň obsahují různý mix korálků na výrobu šperků.

Objednal jsem si u nich na e-shopu také sadu těchto krásných kleští, které využiji na následujicí projekty, které chystám….. těšte se 🙂

Pokud chcete mít stejnou sadu kleští, tak si je objednejte, co nejdříve – protože se rychle prodávají 🙂

Kdo mě sleduje v mé FB skupince TVOŘENÍ PRO RADOST, tak ví, že jsem tam lidičky prosil, zda doma nemají tyto prázdné obaly od nespresso kávy, protože z nich budu dělat šperky a andělíčky a další drobnosti, na které využiji vše, co mi přišlo z Nubio.cz.

U nás doma máme jiný kávovar – na mletou kávu, tak bohužel tyto kapsle nemám – ale díky skvělým ženám, které mě sledují, tak je mám už zajištěné a v dalším týdnu mi jich přijde cca 400 ks. To se bude tvořit 🙂 Vše vám nafotím a natočím – těšte se 🙂

Doplnil jsem si zásoby ke tvoření… i další komponenty a doplňky na dozdobení šperků. Podívejte se, jaké mají různé tvary, protože si myslím, že budete nutňe potřebovat další nové doplňky a komponenty.

Ty korálky jsou skvělé…. nikde jinde jsem neviděl, tak krásné barvy a sady.

Protože mám korálků více než dosti, tak potřebuji je nějak rozlišit, abych je ihned poznal a na to používám tuto vinilovou (tabulovou) fólii, ze které jsem si vyřezal drobné tvary.

A bílým fixem popsal…. nebyl čas si hrát s písmem – byla to pro mě rychlovka 🙂

Hned to vypadá lépe…. popište si své zásoby korálku, ať víte, kde co máte.

Vypadá to dobře…. a přitom je to taková ,,blbost“ 🙂

Kufřík na drobné polotovary a komponenty jsem také polepil, abych měl vše na očích, protože takových to kufříků na tvoření mám více, tak hned budu vědět, který kufřík v mé skříni patří ke korálkovému tvoření 🙂

Vše mám roztříděné , srovnané a v dostatečném množství na tvoření.

Ještě jeden pohled v detailu.

Děkuji firmě Nubio.cz za krásné věci na tvoření!

www.nubio.cz

Těšte se, co krásného s tímto vykouzlím a vytvořím – brzy se s vámi podělím o první nápad i s postupem 🙂

Budu rád, když mě začnete sledovat na mém Instagramu, kde mě naleznete pod jménem @jandiblicek, kde každý den přidávám nějaký příspěvek v podobě fotografie, nebo krátké video toho – co právě dělám. Buďte se mnou ještě ve větším kontaktu prostřednictvím mého Instagramového účtu.

Váš

KategorieŠtítky