Kolíčky na koření

Nejen, že trávím čas ve svém ateliéru, kde tvořím, fotím a sepisuji své nápady pro různé časopisy a svůj blog, ale i moc rád jsem ve své domácí kuchyni, kde peču a vařím… neboť jsem také šéfredaktorem časopisu o vaření. 🙂

Rád mám vše srovnané a přehledné a to platí i u koření… tak jsem se do toho dal a nezabralo mi to déle, než 15 minut… Pusťte se do toho také!

Budete potřebovat: černou tabulovou barvu, dřevěné kolíčky na prádlo (různých veliksotí), bílé fixy (křídové) a houbičku na nádobí.

Kdo mě sleduje delší dobu, tak ví, že rád podporuji české a kvalitní značky. Jedna z takových firem je firma manželů Pešlových, kteří mají vlastní e-shop www.artemiss.cz s barvami.

Protože se blíží začátek školního roku a sledují mě i paní učitelky, tak mám pro vás slevu -10% na tabulovou a magnetickou barvu, kterou můžete zakoupit na jejich e-shopu www.barvyartemiss.cz.

Slevový kód: Diblik10

Sleva je omezena, tak si tuto barvu objednejte co nejdříve, ať ji máte za super cenu 🙂 Nápadů na její využití mám na svém kreativním blogu více než dosti 🙂 Inspirujte se a tvořte….

Tabulovou barvu doporučuje Jan Diblíček.

Dřevěné kolíčky pomocí houbičky na nádobí naťupujte ze všech stran tabulovou barvou. Lepší je udělat vždy dvě slabší vrstvy, než jednu silnou. Barvu nechte důkladně zaschnout.

Poté už stačí na zaschlé kolíčky bílým fixem napsat nápis daného koření.

Pokud budete kolíčky používat často, tak doporučuji použít na psaní křídový fix, který stačí posléze setřít vlhkým ubrouskem a můžete napsat další druh hoření.

Využijte tyto kolíčky na rozdělané sáčky s kořením… koření bude mít stálé aroma a ještě hned na první pohled v košíčku budete vědět, kde se dané koření nachází – sáhnete a máte…. prostě rychlovka.

Je to rychlé a užitečné 🙂

Já toto jistě ve své kuchyni využiji…. doufám, že teď už žádné koření nevysypu 🙂

Ještě jeden pohled v detailu…

Budu rád, když mě začnete sledovat na mém Instagramu, kde mě naleznete pod jménem @jandiblicek, kde každý den přidávám nějaký příspěvek v podobě fotografie, nebo krátké video toho – co právě dělám. Buďte se mnou ještě ve větším kontaktu prostřednictvím mého Instagramového účtu.

Líbil se vám tento příspěvek na blogu…? Budu rád, když mě budete sledovat a třeba vás i nadále budu inspirovat tím, co mě baví 🙂

Váš

KategorieŠtítky