Jmenovky, nejen k Valentýnu

Potřebujete zabalit nějakou drobnost, aby obdarovaná osoba byla mile překvapena…? Pak mám pro vás hezký nápad na výrobu těchto rychlých jmenovek z papírů… výroba vám nezabere déle, než 10 minut. 🙂

Tak pokud potřebujete ještě dnes něco zabalit k Valentýnu, tak to ještě úplně v pohodě stihnete 🙂

Budete potřebovat: vyřezávací stroj a kovové šablony (tvar jmenovek), papírové výřezy (srdíčka, krucánky), PVA lepidlo, fixy, nůžky, černé čtvrky, razítka mandal, bílou razítkovací podušku, vytištěné obrázky k Valentýnu.

Na počítači si vytiskněte obrázky, které se vám budou hodit k tomuto valentýnskému období. Z nich si na vyřezávacím stroji vyřízněte drobné obdélníky, které se vám vejdou na jmenovky.

Tyto vyřezávací šablony jmenovek jsem zakoupil v Actionu v Pardubicích a stály mě cca 60,- a to se vyplatilo, protože je často využívám ke tvoření. Použil jsem je i na výrobu vánočních jmenovek. Na to se můžete podívat TADY.

Z černého papíru, nebo čtvrtky si vyřízněte jmenovky.

Pomocí PVA lepidla si slepte k sobě jmenovku s vyříznutým obrázkem.

Jmenovky můžete domalovat bílým fixem, který to ještě zvýrazní a dozdobit papírovými výřezy.

Pokud budete chtít vytvořit jmenovky s neutrálním vzorem, tak doporučuji využít razítka se vzorem mandal.

Razítka natiskněte na černý papír pomocí bílé, nebo stříbrné razítkovací barvy a jednotlivé motivy nechte důkladně zaschnout.

Zaschlé tvary vyřízněte na vyřezávacím stroji… můžete využít i nejrůznější ozubené tvary koleček… tyto tvary se hodí vyřezat do tvaru koleček 🙂

Do koleček pomocí děrovačky vytvořte otvor, abyste mohli jmenovku zavěsit na dárek.

Jmenovky můžete různě popsat a domalovat bílým fixem.

Vlastnoručně vyrobená mýdla můžete krásně zabalit a využít na to originální jemnovky z papíru.

Mýdla vložte do celofánového sáčku, který vycpěte kokosovým vláknem. Pytlíčky ozdobte vlastnoručně vyrobenými jmenovkami a zavažte mašli.

Takto vyrobené dárečky můžete darovat a věřte, že udělají daleko větší radost, protože jste je tvořili s láskou a to se cení 🙂

Budu rád, když mě začnete sledovat na mém Instagramu, kde mě naleznete pod jménem @jandiblicek, kde každý den přidávám nějaký příspěvek v podobě fotografie, nebo krátké video toho – co právě dělám. Buďte se mnou ještě ve větším kontaktu prostřednictvím mého Instagramového účtu.

Kráný Valentán vám přeje

KategorieŠtítky