Inspirace na vánoční výzdobu 2020

Dnes mi jedna paní, která mě sleduje poslala krásné fotky její vánoční výzdoby…. a mě přišla škoda, je nezveřejnit, když to má tak moc krásné. Moc děkuji Ilonce Tobiškové za krásné fotky, které mě ráno potěšily.

Tak pojďte spolu se mnou se podívat na výzdobu, jakou Ilonka má u sebe v bytě 🙂

Mě se moc líbí tento svícen, který je podlouhlý…. také budu muset asi jeden do Vánoc ještě udělat na náš stůl, protože kulatý se nám tam nevejde.

Vše má Ilonka sladěné do bílo-krémové barvy a vše se k sobě krásně hodí.

A toto je pro mě nejkrásnější pohled.

Krásné aranžmá z venkovní strany parapetu.

Další vánoční parapet….

Přijde mi to jako v pohádce….

Myslím si, že tento věnec dělala sama Ilonka.

Dekorace na balkóně.

Tady se ještě můžete podívat na výzdobu vánočního parapetu z venkovního pohledu.

Krásné a já mám velikou radost, když mi posíláte fotky vašich výrobků a dekorací, co vše tvoříte. Také vám chci moc poděkovat za tolik zpráv, které mi dnes přišly po odvysílání Loskutáka….. je to pro mě vždy velká odměna za práci, kterou dělám. Děkuji moc!

Ilonce touto cestou ještě jednou děkuji a doufám, že se s námi podělí o stromeček, který jí Ježíšek nadělí…. to mi dnes prozradila ve zprávě v Messengeru.

Budu rád, když mě začnete sledovat na mém Instagramu, kde mě naleznete pod jménem @jandiblicek, kde každý den přidávám nějaký příspěvek v podobě fotografie, nebo krátké video toho – co právě dělám. Buďte se mnou ještě ve větším kontaktu prostřednictvím mého Instagramového účtu.

KategorieŠtítky