Eva Dlouhá on-line Kurzy pro radost

Rád bych vám na mých stránkách představil cukrářskou královnu – Evu Dlouhou. Já jsem se s ní setkal poprvé asi před dvěma lety v její cukrárně v Turnově, kterou vlastní a je to její království plné sladkých dobrot.

Evu můžete také znát z různých soutěží a výstav, kde pravidelně vyhrává….. má jeden úspěch za druhým a mě se líbí její pozitivní přístup k tomu, co dělá. Máme toho s Evou hodně společného…… oba děláme spoji práci s velkou láskou a chutí a to je na tom vždy vidět 🙂

Rád bych vás pozval na on-.line kurzy, které pro vás Eva natočila 🙂

Její kurzy si můžete zakoupit ZDE – stačí jen kliknout.

Tyto KURZY PRO RADOST znám už dlouho, a třeba také někdy nějaké kurzy pro vás natočím 🙂

Tak se podívejte k Evě pod ruce a přiučte se něco nového a neokoukaného, čím mile překvapíte své blízké, až jim upečete nějakou sladkou dobrotu.

Toto je jen malý výtažek její práce….. dělá krásné věci a klidně si můžete u ní i dorty objednat. Sledujte ji na jejím Facebooku 🙂

Jsem moc rád, že mám kolem sebe šikovné a talentované lidi…. a že je mohu doporučit dále. Jedním z nich je také Evička.

A pokud se budete chtít setkat s Evou osobně, tak jí určitě navštivte v její cukrárně v Turnově…. určitě vás moc ráda přivítá.

DORTY Z RÁJE

Budu rád, když mě začnete sledovat na mém Instagramu, kde mě naleznete pod jménem @jandiblicek, kde každý den přidávám nějaký příspěvek v podobě fotografie, nebo krátké video toho – co právě dělám. Buďte se mnou ještě ve větším kontaktu prostřednictvím mého Instagramového účtu.

Kurzy vřele doporučuji 🙂

KategorieŠtítky