Blog

Dětský časopis

17. 4. 2020

Nově od příštího týdne si budete moci koupit, nebo objednat časopisy na tvoření….. teď je více času na tvoření, tak se můžete inspirovat, co s dětmi v době karantény tvořit.

Časopis TVOŘÍME s dětmi vychází nově jako speciál časopisu TVOŘÍME s láskou 4 x ročně podle ročních období. Časopis je určen všem malým šikulům a jejich pomocníkům. Najdete v něm spoustu nápadů, návodů a inspirace pro všechny tvořílky, kteří si chtějí udělat radost nebo třeba potěšit někoho blízkého. Dejte šanci všem dětem odložit počítač, tablet nebo mobil a inspirujte je, že i o oni dokáží vzít do ruky nůžky, lepidlo, korálky nebo třeba drátky a vyrobit něco krásného pro radost a užitek. Nezapomeňte na velkou pochvalu, protože jejich dětské radosti mohou být tím správným směrem poznávání a cestou do života. Časopis lez objednat i jako součást časopisu TVOŘÍME s láskou, který vychází 6 x ročně. 

Časopis si můžete objednat přímo ZDE, stačí jen kliknout.

Tady můžete vidět malou ukázku, na co se můžete v časopisu těšit…. je toho tam samozřejmě mnohem více. Děti se naučí v časopise pracovat s různými materiály na tvoření…. a také budou trénovat: drobnou motoriku, správné držení tužky v ruce, modelování, stříhání a mnoho dalšího.

Krásné tvoření s těmito časopisy Vám přeje Jan Diblíček.

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply