Co je u mě nového?

Ty dny tak letí…. že ani pomalu nestíhám zveřejňovat, co je u mě nového a co dělám, tak tady malé nahlédnutí do mého života v podobě několika fotografií 🙂

V těchto dnech máme zkouškové období na VŠ, kde studuji…. je to teď mazec, ale nějak to zvládám. Kdo mě sleduje delší dobu, tak ví, že studuji kombinovanou formou – tedy: většinou o víkendu. Každý víkend jsem tedy v Praze.

Když jsem se fotil před školou, tak začalo pršet…. asi štěští, protože jsem minulý víkend zvládl udělat dvě zkoušky najednou 🙂

A ještě jeden pozdrav z Prahy 🙂

Odpoledne jsem si užil…. zašli jsme na dobré jídlo a prošli jsme se po Praze a ještě jsem si koupil nečo pro radost i potřebného do života.

Když jsem dorazil domů z Prahy, tak na mě čakala tako dobrota 🙂

Jahody prostě miluji…

Neděli jsem si užil s kamarády a byl to pro mě takový odpočinkový den.

Byl to jeden z mála dní v tomto týdnu, kdy jsem nemusel nikam jet a takových dní je u mě opravdu velmi málo…. žiji život na cestách, ale zatím mě to pořád baví a dělá radost.

Od pondělka jsem byl více méně na tekuté stravě…. a užil jsem si to a dal jsem lehký odpočiněk mým střevům a žaludku. Jistě to ocenil 🙂 A také abych si udržel váhu.

Ve středu jsem byl celý den v Praze, kde jsem v redakci pracoval na nových časopisech a také jsme měli i focení do časopisu TVOŘÍME s láskou.

Máme to v redakci moc hezké…. tady se pracuje skoro samo 🙂 Proto nám jdou ty časopisy tak hezky od ruky.

Také jsem chvilku pracoval na časopisu VAŘÍME s láskou – jehož jsem šéfredaktor a beru práci na tomto časopise zodpovědně, protože jsem na něm začal pracovat už od začátku, když se tento projekt rozjížděl. Je to moje srdcovka, co se týče časopisů. Budu moc rád, když si tento časopis předplatíte a budete sledovat mojí práci 🙂

V tomto časopise naleznete mnoho inspirace do kuchyně, skvělé recepty, zajímavé články, krásné fotky a užitečné rady – to je časopis VAŘÍME s láskou.

Mám radost, že moje práce je pro mě zároveň i velkým koníčkem 🙂

S kamarády a sestřenicí jsme vyrazili na výlet a cestou mě zaujal tento velký kámen – o putovních kamenech.

Tento velký kámen naleznete na Kozákově, kde je u něj mnoho dalších malých kamínků.

Kamínky v Českém ráji 🙂

Budu rád, když mě začnete sledovat na mém Instagramu, kde mě naleznete pod jménem @jandiblicek, kde každý den přidávám nějaký příspěvek v podobě fotografie, nebo krátké video toho – co právě dělám. Buďte se mnou ještě ve větším kontaktu prostřednictvím mého Instagramového účtu.

Krásné dny vám přeje

KategorieŠtítky