Česká KRONIKA – naší rodiny 2022

Vánoce se blíží a s tím i moje každoroční Adventní výzva (kde vám budu každý den zveřejňovat na mém blogu jeden kreativní nápad na tvoření, pečení…. prostě vám budu ukazovat vše, jak se chystáme na Vánoce právě my, Diblíčkovi 🙂 ) a v průběhu Adventu vám také budu představovat, jak pracuji na svém originálním dárku pro mé rodiče, neboť ne všechy dárky chci kupovat a věřte, že tímto originálním dárkem, který vám ukáži a odprezentuji, mile překvapíte a uchováte tím své vzpomínky na celý rok, který jste prožili.

Rád bych vám chtěl představit skvělé nakladatelství Smart Press, které vydávají úžasné knihy…. moji knihu tam sice nekoupíte 🙂 , ale mají mnoho jiných úžasných knih českých autorů, které moc rád podporuji a fandím jim! Zaslouží si to!

Právě toto nakladatelství vydalo mnoho bestcellerů a jsem moc rád, že i já mám od nich pár knih doma, jako právě jejich KRONIKU, kterou budu různě dodělávat a bude sloužit jako vánoční dárek pro mé rodiče, aby nezapomněli na to, co jsme tento rok prožili…. a že toho bylo. Je hezké si uchovávat vzpomínky v papírové podobě, než jen v elektornické podobě.

To je ona – skvělá kniha Kronika!

Smart Press

Mají toho v nabídce opravdu mnoho, ale pokud jste kreativní jako já, tak vás jistě zaujmou knihy: Tradinář, Vánoční Tradinář, Kronika a jejich další skvělé domácí kuchařky, kterých mají ve své nabídce mnoho – mým favoritem je zbrusu nová kuchařka Naše domácí od Moniky Kindlové.

V průběhu Adventu vám chci ukázat, jak tuto Kroniku můžete kreativně doplnit a to jak razítky, tak nejrůznějšími samolepkami, citáty apod….. těště se! Zatím si knihu můžete objednat ZDE a isnpirovat se, jak jsem si poradil s prvními stránkami naší rodinné Kroniky.

Domečky jsou teď velkým hitem a navíc tento motiv ve mě evokuje rodinu, bezpečí a klid, a proto jsem tento symbol zvolil na úvod naší rodinné Kroniky.

Fotografie a texty tisknu na samolepicí papíry, které stačí pouze vystřihnout a nalepit do Kroniky.

Toto mě fakt baví…. vytvořte si také vlastní Kroniku své rodiny a překvapte své milované pod vánočním stromečkem!

To je pouze úvod…. těšte se na mé pokračování! 🙂

Malá inspirace a nahlédnutí do knihy – Kronika.

A pokud budete u tohoto nakladatelství objednávat knihy, tak si nenechte ujít jejich nové TraDiáře 2023, o kterých vám brzy také napíši…. jsou skvělé, přehledné a můžete si do nich také různě dopisovat, vlepovat a razítkovat. Tvořte si svůj rok, podle svých prání a představ.

Nakladatelství Smart Press a jejich knihy vřele doporučuji a podporuji…. a budu rád, když je také podpoříte a něco si u nich objednáte!

Budu rád, když mě začnete sledovat na mém Instagramu, kde mě naleznete pod jménem @jandiblicek, kde každý den přidávám nějaký příspěvek v podobě fotografie, nebo krátké video toho – co právě dělám. Buďte se mnou ještě ve větším kontaktu prostřednictvím mého Instagramového účtu.

Váš

Kategorie