Báječné nápady – Vánoce 2020

Chtěl bych Vám představit vánoční číslo časopisu – Báječné nápady, ve kterém naleznete mnoho mých nápadů na tvoření…. Toto číslo je skvělé a určitě Vás inspiruje. Naleznete tam mnoho nápadů, receptů, tipů a také inspirace.

Tady si můžete časopis prohlédnout.

Vánoční číslo si můžete zakoupit na stáncích nebo si ho můžete objednat TADY.

S časopisem BÁJEČNÉ NÁPADY vytvoříte atmosféru domova, který budete milovat. Najdete v něm sezónní inspirace, tipy jak a čím zútulnit své okolí, návody na kreativní tvorbu a ověřené finty pro bezchybný chod domácnosti. Oblíbené jsou postupy na výrobu domácí kosmetiky, a nápady, jak vdechnout nový život už vysloužilým věcem. Velký prostor mají skvělé a fungující recepty či rady, jak se stát pozorným hostitelem. Popovídáme si s osobnostmi známými ze světa kultury, sportu či modelingu o tom, co pro ně znamená životní pohoda. Můžete se zde inspirovat, najít užitečné rady nebo se jenom dobře pobavit.

Budu rád, když mě začnete sledovat na mém Instagramu, kde mě naleznete pod jménem @jandiblicek, kde každý den přidávám nějaký příspěvek v podobě fotografie, nebo krátké video toho – co právě dělám. Buďte se mnou ještě ve větším kontaktu prostřednictvím mého Instagramového účtu.

Krásné chvíle při čtení a tvoření přeje

KategorieŠtítky