Báječné nápady – podzim 2020

Víte, že vyšlo další číslo skvělého časopisu – Báječné nápady, které vám přináší osvědčené nápady, a také inspirace na všechny dny v týdnu.

Tento měsíc mi vyšly projekty ve třech časopisech a práce na nich byla náročná ale výsledek stojí za to, a tak jsem si dnes udělal radost sladkou odměnou za skvělou práci.

Takto vypadá nová titulní strana časopisu – Báječné nápady.

S časopisem BÁJEČNÉ NÁPADY vytvoříte atmosféru domova, který budete milovat. Najdete v něm sezónní inspirace, tipy jak a čím zútulnit své okolí, návody na kreativní tvorbu a ověřené finty pro bezchybný chod domácnosti. Oblíbené jsou postupy na výrobu domácí kosmetiky, a nápady, jak vdechnout nový život už vysloužilým věcem. Velký prostor mají skvělé a fungující recepty či rady, jak se stát pozorným hostitelem. Popovídáme si s osobnostmi známými ze světa kultury, sportu či modelingu o tom, co pro ně znamená životní pohoda. Můžete se zde inspirovat, najít užitečné rady nebo se jenom dobře pobavit. 

Časopis si můžete objednat ZDE – stačí jen kliknout 🙂

Budu rád, když mě začnete sledovat na mém Instagramu, kde mě naleznete pod jménem @jandiblicek, kde každý den přidávám nějaký příspěvek v podobě fotografie, nebo krátké video toho – co právě dělám. Buďte se mnou ještě ve větším kontaktu prostřednictvím mého Instagramového účtu.

Tak ať se vám líbí toto číslo a všechny ostatní!

KategorieŠtítky