Andělíčci z lékařských špachtlí

V prosinci jsem měl poslední klapku tohoto roku, když jsem točil příspěvek do pořadu –Rady ptáka Loskutáka. A rozhodl jsem se, že každému ve štábu vyrobím nějakou drobnost pro radost. A když jsem přemýšlel, co jim vyrobím, tak mě v tu chvíli napadlo, že se pustím do výroby andělíčků z lékařských špachtlí, které jsem připravoval na focení do časopisu – TVOŘÍME s láskou.

A protože už dnes je poslední den v tomto roce, tak jsem se ještě rozhodl, že na své stránky přidám tento příspěvek, kde vás třeba inspiruji a vyrobíte si také tyto andělíčky, které můžete rozdat svým blízkým a napsat na ně PF 2021 🙂

Výroba není vůbec složitá….. a zvládnou to i děti.

Andělé existují. Jen často nemají křídla a říká se jim přátelé.

I toto můžete napsat černým fixem na andělíčky 🙂

Celý foto-návod jsem připravil do časopisu – TVOŘÍME s láskou, které vyšlo začátkem listopadu.

Do Loskutáka jsem andělíčků vyráběl opravdu hodně….. a využil jsem k tomu tyto úžasné třpytivé barvy od firmy ARTEMISS.

Barvy se krásně třpytí a na andělíčcích skvěle vyniknou…… jejich výhoda je ta, že také rychle schnou a to hodně ocení menší děti, které neradi dlouho čekají, až jim jejich výrobky zaschnou.

Andělíčky jsem vytvořil i v modrých odstínech.

Vyrobte si je také….. je to rychlovka 🙂

Přeji vám do nového roku hodně zdraví, lásky a pohody a také hodně času na tvoření a radostí z maličkostí.

Budu rád, když mě začnete sledovat na mém Instagramu, kde mě naleznete pod jménem @jandiblicek, kde každý den přidávám nějaký příspěvek v podobě fotografie, nebo krátké video toho – co právě dělám. Buďte se mnou ještě ve větším kontaktu prostřednictvím mého Instagramového účtu.

Všem moc děkuji za přízeň v tomto roce a budu se na vás těšit v roce 2021 🙂

KategorieŠtítky