Akvarel

Snažím se každý týden si vyzkoušet nějakou techniku – tentokrát se s vámi pustím do tajů akvarelu… je to tedy velmi nadnesené slovo. Né že bych maloval nějaká umělecká díla. Budou to obrázky pro radost, které využiji na výrobu přáníček 🙂 Chci tuto výtvarnou techniku zkombinovat s horkým embosingem a razítkováním, ale to vám zajisté představím v nějakém z dalších příspěvků na mém tvořivém blogu, tak mě sledujte, aby vám nic nového neuniklo 🙂

Jednou vám jistě natočím svůj ateliér, kde moc rád tvořím… mám tady mnoho boxů (asi přes 80) a v každé krabici je jiná technika. Nově jsem si zaplnil další krabici – věcmi na akvarel a postupně vám ukáži, na co vše a co s tím vytvořím 🙂 Bude to další technika do mé sbírky, která mě baví a jistě to bude technika letošního léta na zahradě u bazénu 🙂

Já jsem si pro malování akvarelem zamilovat tyto akvarelové barvy značky Fabre Castle – pokud se chcete se mnou pustit do malování, tak se můžete podívat na e-shop www.tvorboshop.cz kde naleznete mnoho zajímavých akvarelových barev pro malování.

S těmito barvami se maluje skvěle – nejprve jsem si vytvořil vzorník všech odstínů, abych měl představu, jak budou vypadat na akvarelovém papíře.

Protože jsem detailista a i vzorník musí hezky vypadat, tak jsem si po zaschnutí pomocí vykrajovátka na papír vykrájel ze všech barev kolečka.

Ty jsem pomocí lepidla na papír přilepil na akvarelový papír a dolepil jsem tam pár věcí, které byly součístí návodu ,- bylo mi to líto vyhodit, tak jsem to takto zužitkoval 🙂

Moje paleta barev – mám z toho radost…. byla to moje první vlaštovka, abych si vyzkoušel, jak se tyto barvy chovají na speciálním akvarelovém papíře a záreveň jsem si odzkoušel sytost barev.

Už se těším, až se pustím ,,do cákanců“ s těmito barvami a poté vše dorazítkuji novými razítky. Vše vám nafotím i natočím 🙂 Těšte se!

Budu rád, když mě začnete sledovat na mém Instagramu, kde mě naleznete pod jménem @jandiblicek, kde každý den přidávám nějaký příspěvek v podobě fotografie, nebo krátké video toho – co právě dělám. Buďte se mnou ještě ve větším kontaktu prostřednictvím mého Instagramového účtu.

KategorieŠtítky