Adventní kalendář z kolíčků

Přemýšlíte, jaký letos vytvořit adventní kalendář….?? Pokud ANO, tak mám pro Vás zajímavý nápad na jednoduchý a rychlý kalendář z kolíčků na prádlo.

Budete potřebovat: karton, zdobný papír, dřevěné kolíčky, akrylovou barvu, tabulovou barvu, nůžky, štětec, kružítko, dřevěné výřezy srdíček a křídový fix.

Kolíčky si natřete akrylovou barvou….

Dobré je, pokud uděláte dvě slabé vrstvy.

Nechte důkladně zaschnout.

Z kartonu si vystřihněte dostatečně velký kruh…. a to samé vystřihněte i z ozdobného papíru. Poté to slepte k sobě pomocí PVA lepidla.

Srdíčka natřete tabulovou barvou…. opět můžete udělat dvě slabé vrstvy.

Kolíčky nalepte lepidlem, nebo tavnou pistolí na karton, který jste si připravili. Nezapomeňte lepit kolíčky tak, aby se vám otevíraly směrem ven…. aby jste do kolíčků mohli něco dát.

Pak už jen stačí dolepit srdíčka a napsat čísla a kalendář naplnit…. snadné a rychlé tvoření.

Nebo můžete vytvořit podobným způsobem i tyto věnce na dveře…. netradiční, ale zajímavé.

Tento tip adventních věnců jsem tvořil minulý rok…. a letos jich už mám také pár vyrobených…. jaké jsem tvořil, Vám již brzy prozradím na Nově ve Snídani s Novou, tak sledujte mé stránky, aby Vám něco nového neuteklo 🙂

A pokud chcete vidět více nápadů na tvoření z kolíčků, tak klikněte ZDE.

Budu rád, když mě začnete sledovat na mém Instagramu, kde mě naleznete pod jménem @jandiblicek, kde každý den přidávám nějaký příspěvek v podobě fotografie, nebo krátké video toho – co právě dělám. Buďte se mnou ještě ve větším kontaktu prostřednictvím mého Instagramového účtu.

KategorieŠtítky