Advent 21 – Kurz a zdobení balících papírů

Do Vánoc už mnoho dní nezbývá…. a pokud přemýšlíte, jak originálně zabalit vánoční dárky, tám vám v tomto mém dnešním příspěvku ukáži, jak z obyčejného hnědého balícího papíru vykouzlit originální papír, do kterého můžete zabalit dárek.

Dopoledne jsem musel zabalit vše potřebné na kurz, který jsem pořádal v pátek…. byl to můj poslední letošní kurz, ale nebojte se, už mám vypsané další kurzy v Praze….. Brzy o tom napíšu i sem na stránky, ale zatím se můžete přihlásit TADY.

Páteční kurz jsem pořádal v rodinném centru Andílek v Železném Brodě…. v roce 2022 se na vás budu těšit opět 🙂

Musel jsem na kurz vše připravit a zabalit….. abych nic nezapomněl a přibalil jsem s sebou pár ukázek pro inspiraci, pro účastnice kurzu 🙂

Měl jsem strach, že se mi to nevejdo do tašek…. ale nakonec jsem to zabalil do jedné, velké tašky + a do mého ,oblíbeného batohu.

Poté jsem chvilku pracoval na počítači a připravoval články do mého časopisu o vaření, jehož jsem šéfredaktorem.

Pojďme se společně pustit do tvoření a zdobení balících papírů na vánoční dárky.

Budete potřebovat: hnědý balící papír, černý univerzální sprej, bílé fixy, plastové šablony různých vzorú a papírovou utěrku.

Plastové šablony si rozmístěte na balicí papír.

A černým sprejem přestříkejte….m ožná se vám tento balicí papír zdá dost tmavý, ale až ho domalujeme bílým fixem a zabalíme do něho dárek a převážeme zlatou stužkou, tak to bude krásné a kontrastní 🙂

Pokud zvolíte šablonu, která je zrcadlově stejná, tak můžete šablonu různě napojovat na všechy strany.

Nastříhané šablony nechejte důkladně zaschnout.

Po zaschnutí si připravte bílé fixy různých rozměrú stopy a pusťte se do obkreslování, tečkování a prošívání fixem 🙂

Bílé čáry to krásně dozdobí a výsledek bude vypadat skvostně…. jako kdyby to bylo umělecké dílo 🙂 Skvěle si u toho vyčistíte hlavu a odpočinete ..

Mám doma už velkou sbírku balicích papírů a postupně dokupuji…. ale tento vlastnoručně namalovaný je pro mě tím nejlepším.

Ještě jsem musel zkontrolovat moje zásoby stužek, zda mi nějaká nechybí, protože o vínedu chci pomoci Ježíškovi s balením dárků, perotože toho bude mít letos opravdu hodně 🙂

Rád dostávám krásně zabalené dárky, ale mnohem raději je dávám…. tak si vždy nechávám záležet, abych dárek pro dotyčnou osobu měl vždy hezky zabalený 🙂

A jetě tu mám pro vás tip na krásný dárek pro vaše nejmenší děti. Je to novinka naší redakce 🙂

VHODNÉ JAKO VÁNOČNÍ DÁREK – doprava zdarma.

Časopis můžete objednat přímo TADY.

nebo na www.espritbohemia.cz

Pro děti je důležité, aby se dospěláci dokázali rozpomenout na své dětství a vidět svět svých dětí tak, jak jej kdysi vnímali oni sami. Jako svět plný fantazie a neomezených možností, kde se může stát cokoli a kde naděje, dobro a láska vítězí nad zlem. Spisovatelka Markéta Vostrá tento dar má a v Nejkrásnějších pohádkách na dobrou noc rozvíjí v klukovské i holčičí partě kamarádů nejen jejich individuální problémy a starosti, které mají vždy nějaké, byť velmi originální řešení, ale především kamarádskou sounáležitost a vzájemnou podporu.

www.darujhvezdicku.cz

Budu rád, když mě začnete sledovat na mém Instagramu, kde mě naleznete pod jménem @jandiblicek, kde každý den přidávám nějaký příspěvek v podobě fotografie, nebo krátké video toho – co právě dělám. Buďte se mnou ještě ve větším kontaktu prostřednictvím mého Instagramového účtu.

Mějte krýsný víkend a zítra se těšte, co zase budu dělat 🙂

Váš

KategorieŠtítky