Advent 20 – Andělský den

Pro dnešní den jsem se rozhodl, že pro vás připravím návod na výrobu andělíčků, které můžete vyrobit pro své přátele a kamarády…. návod na tyto andělíčky je velmi jednoduchý a rychlý, tak se vám třeba bude hodit 🙂

Do své knihy, kterou jsem napsal rád známým a lidem, kteří si ji nechají ode mě podepsat, připisuji tento text ,,Andělé existují…. jen nemají křídla a říkáme jim přátelé“ tento text by se vám mohl hodit třeba na vánoční jmenovky. Uvidíte, že tímto textem, který připíšete, mile překvapíte a udělaté obdarovaným radost.

Je to pravda…. každý z nás je pro někoho andělem a já jsem moc rád za všechy lidi, které mám kolem sebe i za vás, protože mě neustále nabíjíte pozitvní energií. V poslední době mě chodí mnoho krásných zpráv a komentářů na Facebook a za to jsem moc rád.

A teď už se pustíme do společného tvoření a vyrobíme si společně tohoto andělíčka.

Budete potřebovat: organzu, tavnou pistoli, dřevěná křídla, akrylové barvy v tubě Primo, provázek, stužku, nůžky a dřevěný korálek (většího rozměru).

www.rafa.cz

Dřevěná křídla natřete bílou akrylovou barvou a nechejte zaschnout.

Zlatou barvou v tubě můžete křídla dotečkovat.

Z organzy si vystřihněte dva pruhy o šířce cca 15 cm.

Pruhy přiložte k sobě.

Organzu v rukou přehněte.

A svažte provázkem.

Provázek si nechte delší a navlékněte dřevěnou korálku, která bude znázorňovat hlavu anděla.

Svázaným tělem protáhněte ozdobená křídla a přilepte tavnou pistolí mašli.

Andělíčka máte hotového za pár minut 🙂

Ať vám dělá radost 🙂

Budu rád, když mě začnete sledovat na mém Instagramu, kde mě naleznete pod jménem @jandiblicek, kde každý den přidávám nějaký příspěvek v podobě fotografie, nebo krátké video toho – co právě dělám. Buďte se mnou ještě ve větším kontaktu prostřednictvím mého Instagramového účtu.

Zítra se na vás budu opět těšit a děkuji vám za přízeň i komentáře na Facebooku.

Váš

KategorieŠtítky