Advent 08 – Vánoční přáníčka

Jako každý rok začátkem Adventu posíláme známým, rodině a přátelům vánoční přáníčka, která vlastnoručně vyrábím…. vlastně výrobou přáníček různých tipů se zabývám více jak deset let a jako moje první natáčení pro pořad Rady ptáka Loskutáka jsem připravoval svůj první námět právě výrobu papírových přání, kde jsem představoval techniku tisku na přáníčka.

Dnes vám ukáži jednoduchou výrobu papírových přáníček z úžasných potištěných papírů od firmy – Paper Heaven, které mají moc hezké vánoční papíry.

Budete potřebovat: Ozdobné papíry Paper Heaven, základy na přáníčka, PVA lepidlo, nůžky, stužku, lepicí proužky, papírové výřezy, nalepovací vločky a perličky.

Tyto papíry se prodávají ve čtvercových sadách…. každý vzor si musíte nůžkami vystříhat…. dá to práci, ale je to vlastně takový relax, jak zaměstnat ruce a chvilku si odpočinout.

Tato sada má opravdu moc hezké barevné ladění i tvary motivů, které se pojí k Vánocům.

Vystříhejte si opravdu všechny tvary, abyste mohli skládat různé obrazce na papírová přáníčka.

Kartonové základy přáníček si polepte ozdobnými papíry, které budou ladit k vystříhaným tvarům.

Kraje papírů polepte a ozdobte samolepicími proužkami.

Na vyřezávacím stroji si vyřežte drobné tvary, které využijete na dozdobení přáníček. Já jsem tentokrát zvolil barvu černou a světle hnědou….. ve výsledku to bude moc hezké.

Začněte kompletovat přáníčka…. využijte vyřezané tvary + vystříhané obrázky ze sady papírů.

Jedna sada papírů, ale pokaždé jiné přání…. to mě prostě baví 🙂

Přáníčka dozdobte nalepovacími samolepkami, perličkami a také můžete využít drobné papírové výřezy.

Vraťte se zpátky k tradici a začněte posílat vánoční přáníčka, místo mailů a testových zpráv v mobilu.

Budu rád, když mě začnete sledovat na mém Instagramu, kde mě naleznete pod jménem @jandiblicek, kde každý den přidávám nějaký příspěvek v podobě fotografie, nebo krátké video toho – co právě dělám. Buďte se mnou ještě ve větším kontaktu prostřednictvím mého Instagramového účtu.

Krásnou druhou adventní neděli přátelé 🙂

KategorieŠtítky