Advent 05 – Vánoční pohoda

Dnes byl 1. prosincový den…. užili jsme si ho a těším se, co mi zajímavého a nového přinese další den. Dnes jsem trošku odpočíval, trošku pracoval – prostě vánoční pohoda u Diblíčků 🙂

Mám už pro vás také první tip na vánoční dárky pro vaše děti…. více se dočtete níže v článku.

U dopolední svačiny jsem si i já rozdělal adventní kalendář…. teď si to mohu dovolit, protože každý den hodinu běhám na orbitreku. Zapojil jsem se do výzvy 100 dni v pohybu s Gabrielou Partyšovou a je to skvělá věc. Pokud chcete vidět, jak každý den cvičím, tak mě určitě sledujte na Instagramu, kde každý den přidávám nějaký příspěvek.

Tento adventní čas mám moc rád a užívám si každý den .:-)

Dnes mám pro vás inspiraci na vánoční dárky…. pokud nevíte, o co si napsat Ježíškovi, tak vám vřele doporučuji tyto magické voskovky, které můžete zakoupit na e-shopu www.rafa.cz.

Voskovky můžete využít na různé povrchy – papír, látka, atd….

Tento andělíček je pomalovaný voskovkami a celková cena na výrobu je opravdu pár korun.

Můžete se pustit s dětmi do tvoření a vyrobit paní učitelce originální dárek pro radost.

Paní Larysa Polyaková – majitelka e-shopu ale také i kreativní duše, kterou můžete znát z našeho časopisu TVOŘÍME z láskou, nebo televizního pořadu Snídaně s Novou vydala tyto krásné knihy pro děti, kde naleznete mnoho nápadů + voskovky, které jsou použité v knize na nejrůznější projekty.

Knihy jsou rozdělené dle ročních období.

Tyto knížečky pro tvořivé děti můžete zakoupit TADY.

www.rafa.cz

Malá ukázka z knihy…. v knize vše naleznete, krok za krokem 🙂

Večer jsem si užil u televize a měli jsme doma tu pravou vánoční atmosféru 🙂

Budu rád, když mě začnete sledovat na mém Instagramu, kde mě naleznete pod jménem @jandiblicek, kde každý den přidávám nějaký příspěvek v podobě fotografie, nebo krátké video toho – co právě dělám. Buďte se mnou ještě ve větším kontaktu prostřednictvím mého Instagramového účtu.

Zítra se na vás budu opět těšit a budeme spolu péct…. Co přesně? Nechte se překvapit 🙂

Hezký den přeje

KategorieŠtítky