Advent 03 – Tvořím pro radost

Dnešní den mi začal už v 5:30 h. ráno, kdy mi zazvonil budík…. a po rychlé snídani jsem vyrazil do Prahy, kde jsme v redakci celý den fotili nové číslo časopisu TVOŘÍME s láskou. Připravovali jsme valentýnské číslo a bude krásné ,- můžete se těšit na výsledek po novém roce 🙂

Snad se vám bude líbit 🙂

Vrátil jsem se pozdě domů a to jsem se s rodiči ještě cestou zpět zastavil na vánoční nákupy.

A teď už na další tvořivý návod, kde se vás budu snažit inspirovat ke tvoření 🙂

Svícen ze starého květináče se šiškami

Starý květináč důkladně omyjte, osušte a polepte kolem dokola smrkovými šiškami… do květináče vložte aranžovací hmotu a do středu zapíchněte svíčku. Tímto vám vznikne základ svícnu, který můžete využít na dekoraci stolu, nebo jej darovat osobám, na kterých vám záleží a popřát jin krásný Advent…. určitě je tímto mile překvapíte.

Základ svícnu nastříkejte umělým sněhem a nechejte důkladně zaschnout.

Do aranžovací pěny zapíchejte větvičky….. aby vám to vytvořilo hezký tvar a zbytečně to nezasahovalo do svíčky, aby se nepřihodilo něco nepříjemného.

Dekorace, kterými budete chtít tento svícen ozdobit, nalepte tavnou pistolí na drátky, aby se dekorace lehce zapichovaly do pěnové gumy.

Svícen dozdobte mašličkami, které jsou vytvořené z organzy.

Kolem šišek přilepte pruh stužky, s krásným zdobením – hvězdiček

A rychlý svícen máte hotový.

Budu rád, když mě začnete sledovat na mém Instagramu, kde mě naleznete pod jménem @jandiblicek, kde každý den přidávám nějaký příspěvek v podobě fotografie, nebo krátké video toho – co právě dělám. Buďte se mnou ještě ve větším kontaktu prostřednictvím mého Instagramového účtu.

Zítra se můžete těšit na další příspěvek na stránkách.

KategorieŠtítky