Advent – 02 Dekorace na dveře

První adventní neděli jsem si užil, řekl bych do sytosti….. vlastně nevím, že vůbec nějaká byla, protože jsem měl už od rána našlapaný den, že jsem se nestihl ani rozkoukat a už je večer a píši pro vás tento příspěvek na mé stránky.

Ráno jsem se v klidu nasnídal a poté jsem se pustil do tvoření…. díky své práci si mohu říkat, že jsem vlastně pracoval, ale ve skutečnosti jsem se pustil do výroby věnce na dveře…. Pojďte si ho se mnou také vyrobit.

Veškerý tvořivý materiál můžete zakoupit v úžasné prodejně – Jiná zahrada (Mladá Boleslav), kde jsem v loňském roce pro vás nafotil malou upoutávku….. podívat se můžete TADY.

Budete potřebovat: umělý základ věnce, zlaté větvičky, drátek, šišky, umělý sníh ve spreji, dřevěné výřezy, kouličky, tavnou pistoli, stužky, zlatou pěnovou gumu a vyřezávací šablony.

V letošním roce jsem se rozhodl, že využiju jako základ – věnec umělý a to z toho důvodu, že ho každý rok jen obměním a lehce dozdobím.

Umělý základ jsem lehce doplnil zlatými větvičkami, které jsem zakoupil…. aby věnec na dveřích nebyl tak chudý a placatý. Větvičky lepte tavnou pistolí.

Na vyplnění větších mezer využijte šišky, které můžete různě domalovat, nebo nechat v přírodním stylu.

Takto věnec přestříkejte umělým sněhem.

Na dozdobení věnce využijte kouličky, bambulky a dřevěné výřezy.

Vše lepte tavnou pistolí.

Domečky podlepte zlatou pěnovou gumou….. bude to vypadat, jako by se v domečkách svítilo 🙂

Domečky nalepte do středu věnce. Pozornému čtenáři jistě neuniklo, že jsem také dolepil ještě srnku…. měl jsem ji u ruky, tak jsem ji tam také přilepil a moc se mi tam líbí. Je to takový přírodní věnec 🙂

Z pěnové gumy můžete ještě vyřezat nejrůznější vločky, či jiné drobné tvary, které využijete na ozdobení věnce.

Takto je vše na věnci nalepené…. věnec jsem dozdobil drobnými mašličkami.

Ze zadní strany už jen stačí vytvořit háček a věnec pověsit na dveře.

Veškerý tvořivý materiál zakoupíte v úžasné prodejně – Jiná zahrada (Mladá Boleslav). V loňském roce jsem vám nafotil v této prodejně malou ochutnávku, jak to tam vypadá…. tak se můžete podívat ZDE.

Ve 12:20 h. mi začala přednáška na vysoké škole v Praze, kde studuji prvním rokem… a zatím mě to fakt baví 🙂 Máme tam skvělou partu lidí a někteří mě sledují i na těchto stránkách, tak je tímto moc zdravím 🙂

A po škole jsem šli na vánoční nákupy do Slovanského domu, který mám moc rád , mají tam skvělé věci….. Museli jsme trochu pomoci Ježíškovi s těmi vánočními dárky. 🙂

Měli ve Slovanské domě krásnou výzdobu, tak se muselo udělat pár fotek 🙂

Poté jsme zašli na Václavské náměstí na jídlo…. a už se pomalu začalo stmívat a v tom jsme zavítali ještě krátce do vánoční zahrady Slovanského domu, kde jsem potkali Moniku Absolonovou a uznejte sami….. že ta zahrada je fakt moc hezká.

Je něco před půlnocí a já pro vás dopisuji tento příspěvek a jdu ještě balit, neboť ráno zase vyrážím směr Praha, fotit nové lednové číslo časopisu TVOŘÍME s láskou.

Budu rád, když mě začnete sledovat na mém Instagramu, kde mě naleznete pod jménem @jandiblicek, kde každý den přidávám nějaký příspěvek v podobě fotografie, nebo krátké video toho – co právě dělám. Buďte se mnou ještě ve větším kontaktu prostřednictvím mého Instagramového účtu.

Přeji krásný začátek týdne a brzy se zase ozvu 🙂

KategorieŠtítky