Výstava pro radost

Rádi tvoříte a jste kreativní…? Pak si určitě nenechte ujít novou akci, kterou pořádáme…. Jedná se o Výstavu pro Radost.

Mrzelo nás, že lidé, kteří doma vyrábějí výrobky a prodejci nejrůznějších kreativních materiálů nemohli kvůli covidu na žádné akce – neboť vše bylo zavřené…. A proto jsme se rozhodli,že uspořádáme zbrusu novou akci, která jistě zaujme všechny kreativní lidi.

Je skvělé se setkat s lidmi (na jednom místě) se stejným zájmem o kreativitu a třeba na této výstavě vzniknou i nová přátelství.

Srdečně Vás zveme na Výstavu pro Radost, kterou pořádáme v Srdci Otvovic – v kulturním domě Lucie Bílé. Otvovice se nacházejí blízko Prahy.

Můžete se těšit na: Mnoho prodejců kreativních materiálů, rukodělné prodejce z Facebookové skupinky – TVOŘENÍ PRO RADOST, čekají Vás tvořivé workshopy, kurzy a předváděcí akce, budete si moci vyzkoušet nejrůznější techniky.

Pokud tvoříte a své výrobky prodáváte, nebo vlastníte kreativní obchod a chtělibyste na výstavě prodávat, tak nám určitě napište na mail: produkce@vystavaproradost.cz.

Bude to tvořivý víkend, kde si každý přijde na to své…. Budete si moci na místě zakoupit kávu Lucie Bílé, občerstvit se v místní restauraci. Nabízíme zábavu pro celou rodinu 🙂

Na náš Facebook a na stránky budeme postupně zveřejňovat seznam vystavovatelů, na které se budete moci na výstavě těšit. 🙂

A my se budeme těšit na setkání s Vámi!

U vstupu každý dostane dárek: vydání časopisu TVOŘÍME s láskou, na kterém spolupracujeme.

Kulturní dům ,,Srdce Otvovic“ naleznete v centru vesničky – můžete se dopravit: jak vlakem, tak autobudem. Parkovací místa budou zajištěna v blízkosti objektu, kde se bude výstava pořádat.

Občerstvení je zajištěné v restauraci u Lucie Bílé, kde se skvěle najíte a pochutnáte si. Můžete si zde dát i kávu značky Lucie Bílé (LB).

Moc rád se s Vámi (tvořivými lidmi) setkám, popovídáme si a bude to superrrrr den v Otvovicích 🙂

Těšíme se na Vás!

Budu rád, když mě začnete sledovat na mém Instagramu, kde mě naleznete pod jménem @jandiblicek, kde každý den přidávám nějaký příspěvek v podobě fotografie, nebo krátké video toho – co právě dělám. Buďte se mnou ještě ve větším kontaktu prostřednictvím mého Instagramového účtu.

Váš

A

Michaela Florianová – šéfredaktorka nejúspěšnějšího časopisu o tvoření v České republice.

KategorieŠtítky