Výstava pro radost – vystavovatelé

Připravujeme pro vás velkou tvořivou výstavu, plnou skvělých prodejců s tvořivými věcmi a materiály pro vaše kreativní techniky, spoustu workshopů, kurzů, dílniček a také rukodělců, kteří za dob covidu tvořili a nemohli to nikde prodávat, tak právě proto jsme uspřádali tuto výstavu, kde naleznete toto vše na jendom místě.

Postupně budeme přidávat seznam vystavovatelů, na které se budete moci těšit! 🙂 Bude jich daleko více! 🙂

Seznam vystavovatelů pro rok 2022

Těšit se můžete na prodej kávy, šperků, knihy a CD Lucie Bílé. V sobotu se zúčastní výstavy, bude se tam pohybovat a v neděli se můžete těšit na její tvoření, kdy vám bude celý den vyrábět šperky a náramky, dle vašeho přání … Moc ráda vám podepíše své knihy a CD. Moc se na vás všechny Lucie Bílá těší!

V místní restauraci Lucie Bílé si můžete zajít na výborný oběd- za super ceny a k tomu si můžete dát místní točenou zmrzlinu.

U vstupu každý návštěvník dostane tvořivý časopis – TVOŘÍME s láskou – jako dárek, kde naleznete i moje nápady na tvoření.

Prodejce výtvarných barev ARTEMISS

Hned na začátku výstavy u dveří naleznete pana Pešla s českou firmou úžasných barev na všechny povrchy. Budete si moci vyzkoušet malování na textil, zakoupit si nejrůznější plastové šablony, barvy pro vaše tvoření a také se inspirovat vzorky, které naleznete u tohoto stánku. Těšte se na tuto skvělou českou firmu Artemiss.

Workshop s Lucií Klepáčkovou

Lucie Klepáčková přijede za vámi na ,,Výstavu pro radost‘‘ do Otvovic, až z Moravy. Můžete se zúčastnit jejího tvořivého workshopu na téma tečkování a vytvořit si tak originální dekoraci do vašeho bytu. Budete si moci na místě zakoupit i její autorské výrobky plné teček. Nakoukněte Lucce pod ruce a vyzkoušejte si tuto skvělou techniku, která je zároveň i velkým relaxem a uklidní vás. Lucka Klepáčková se na vás už moc těší!

Lucku můžete znát z nejúspěšnějšího tvořivého časopisu v České republice – TVOŘÍME s láskou, kde působí jako kreativní redaktorka.

Paní Veronika Báča vyrábí krásné dekorace – ze dřeva – ve stylu domečků a vesniček. Tyto domečky a mnoho jiného si budete moci zakoupit u jejího stánku na této výstavě. Paní Veroniku můžete znát z tvořivé skupinky TVOŘENÍ PRO RADOST, kde je o její domečky, truhlíky velký zájem. Tak co…?? Také si koupíte nějaký domeček na zahradu, či na dekoraci do vašeho bytu? Já určitě ano 😊

Prodejce výtvarného sortimentu

Rádi pletete, háčkujete, šijete a lepíte…? Pak jistě zavítejte ke stánku firmy TVORBOSHOP, který bude mít na výstavě svůj stánek s kreativním materiálem pro vaše tvoření. Pokud si chcete vyzkoušet techniku macramé (drhání), tak jistě oceníte jejich skvělé šňůry, které si sami vyrábějí. Také si pro vás připravili workshop a budete si moc vytvořit vlastní podtácek na dobrou kávu, kterou si budete na výstavě také moci zakoupit – u stánku s věcmi – od Lucie Bílé.

Workshop s Paní Janou Rajzovou – papírový quilling

Nahlédněte paní Janě pod ruce a vyzkoušejte si pod jejím vedením tuto techniku. Vytvořte si krásné výrobky z papírových proužků a třeba vás tato technika nadchne natolik, že v ní budete chtít pokračovat a zařadíte ji mezi své oblíbené. Tvoření je radost 😊

Něžné (vintage) svícny a dekorace pod vedením paní Kristy Nguynové si budete moci prohlédnout a zakoupit u jejího stánku. Dělá krásné a vkusné věci pomocí techniky decoupage a patinování – vše umí krásně sladit a tyto její výrobky si budete moci prohlédnout a zakoupit u jejího stolu v Otvovicích.

Jarně-letní truhlíky a věnce na dveře, okna, stoly pro vás vytváří paní Olga Salačová z Ústí nad Labem. Zakoupit si budete moci výrobky, které vám vydrží dlouhou dobu, neboť jsou tvořeny z umělých květin a jiných dekorací. Radost vám můžou dělat i několik let.

Pokud zavítáte na naši výstavu, tak se budete moci se mnou setkat a pokud máte moji první knihuVeselé celoroční tvoření, tak vám ji moc rád na výstavě podepíši a připíšu i pár milých slov pro radost. Rád si s vámi popovídám a budu se na vás na výstavě těšit na setkání s vámi.

Knihu můžete objednat ZDE.

Setkání s autorkou několika úspěšných knih o tvoření – Lucií Dvořákovou (Liberovou)

Moje kreativní kolegyně, kterou můžete znát třeba z pořadu Rady ptáka Loskutáka se na vás na Výstavě pro radost v Otvovicích moc těší. Budete si u ní moci prohlédnout její kreativní knihy, kterých již napsala nespočet – Lucka Dvořáková (Liberová) patří mezi nejúspěšnější autorky v České republice s kreativními knihami, plné úžasných nápadů.

Její knihy si budete moci na výstavě zakoupit a ráda vám do nich napíše pár milých slov pro radost. Můžete si s ní popovídat a podívat se jí pod ruce, jak ji to jde a prohlédnout si pár jejích výrobků, které vám ukáže. Lucku můžete znát z jejích webových stránek: www.originalvyrobky.cz.

Moc se na všechny kreativní lidi těší!

Korálkový svět plný barev – Jana Machačná (Ele Pele)

Krásné a vkusné náramky tvořené s láskou v různých barevných kombinacích… Takový bude na Výstavě pro radost stánek firmy – Ele Pele, kde si každý vybere náramek, který si bude moci sladit s oblečením a bude ho rád nosit na ruce. Na místě si budete moci náramek navléknout i zakoupit komponenty a korálky na jeho výrobu. Zavítejte ke stánku paní Jany Machačné z firmy Ele Pele.

Tečkování s Markétou Vávrovou

Tečkování není nikdy dosti – je to relaxační technika, u které si odpočinete, a ještě si vytvoříte krásné dekorace. Těšit se můžete na naší výstavě také na paní Markétu Vávrovou, která vám tuto techniku představí a budete si ji moci vyzkoušet na jejím workshopu – prý to zvládnou i děti a možná vás překvapí svojí kreativitou.

Na workshopu s paní Markétou proniknete do tajů tečkování, budete si to moci vyzkoušet a zároveň si budete moci zakoupit autorské výrobky, které sama Markéta Vávrová natečkovala – každý výrobek je jeden velký originál. Kupte si originální doplněk do vašeho bytu.

Královna Patchworku – Simona Šujanská

Zabývám se tvorbou i školením patchworku, prodejem bavlněných látek i příslušenství pro patchwork a dalších věciček, kterými se patchwork dá doplnit. Před mnoha lety jsem napsala knihu o patchworku. Mým koníčkem je stále, a ještě dlouho bude šití a další ruční tvorba. Můžete se na mě obrátit i s Vašimi dotazy ohledně šití patchworku. Obchodně se věnuji zastoupení holandské firmy pro prodej bavlněných anglických a amerických látek, určených pro patchwork.

Na výstavě si budete moci zakoupit krásné a vzorované látky na šití patchworku, nebo vlastnoruční výrobky paní Simony Šujanské.

Setkání se šéfkuchařem Radkem Pálkou

Známý šéfkuchař Radek Pálka, kterého můžete znát ze stran úspěšného časopisu o vaření – VAŘÍME s láskou, nebo televizních pořadů: Snídaně s Novou, Sama Doma, anebo pořad Polopatě. Radek je nejen skvělý kuchař, ale především je pokorným člověkem, který se snaží, tím co dělá, pomáhat lidem. Na Výstavě si budete moci zakoupit jeho knihu – Šéfkuchařův deník a tím pomoci dobré věci. Výtěžek z jeho knihy poputuje na dobrou věc – organizace Debra, která pomáho lidem s nemocí Motýlích křídel, jehož patronkou je Jitka Čvančarová.

Jeho knihu můžete také objednat na jeho stránkách TADY.

Spojil příjemné s užitečným… dělá, co ho baví, a ještě tím pomáhá tam, kde je to potřeba – takový je šéfkuchař Radek Pálka.

Jaure. ART – Jana Urešová

Jmenuji se Jana Urešová a tvořím pod značkou Jaure.ART. Narodila jsem se na Vysočině roku 1977. Už od dětství mě bavilo vytvářet různá výtvarná díla (z moduritu, kresba květin) a tak jsem se rozhodla studovat Střední průmyslovou školu keramickou v Bechyni. Keramická hlína mi voněla už od samotného studia, a přestože jsem měla dlouhou pauzu v tvorbě, o to větší radost mám nyní, kdy jsem zasedla ke stolu a začala tvořit svá díla.

Každé keramické dílo modeluji ručně podle své vlastní fantazie a strávím nad ním mnoho času. Vyžaduje pečlivost a trpělivost. Každá soška či dekorace je originál a jsou určené pouze do interiéru.

Inspiruji se hlavně přírodou. Tvorba mě naplňuje a vždy mě velmi potěší, když se mé dílo líbí. To mě zároveň pohání kupředu tvořit a zhmotňovat své představy. Modeluji převážně těla nahých žen v různých pozicích. Ale v mém portfoliu najdete i jiná díla jako jsou: granátová jablíčka, ptáčci, květiny, andělé, andělská peříčka, vázy. Vše je z keramické hlíny, ručně modelované, pálené na vysokou teplotu a glazované. Některé sošky žen mají dubový podstavec, všechny jsou signované.

Ráda tvořím i sošky nebo sousoší na přání zákazníka. To je pro mě vždy výzva a objevování nikdy nekončících hranic. Modelování je pro mě velkým koníčkem a do budoucna bych se mu ráda věnovala naplno.

V loňském roce jsem svoji tvorbu prezentovala na největším festivalu umění v Praze Open Art Fest 2021.

Šité autorské hračky pro děti z dílny paní Janouškové

V neděli se budete moci těšit na autorské hračky, které  jistě potěší děti, jsou veselé, ale především šité s velkou radostí a láskou. Jistě si u jejího stánku každý vybere tu svoji hračku pro radost.

Korálková terapie – Daniela Lokajová a Kateřina Bacikova

Paní Lokajová si pro vás připravila workshop – šitých šperků z korálků, kde vás naučí základy této krásné techniky. U jejího stánku si budete moci tuto zmiňovanou techniku vyzkoušet a zároveň si budete moci zakoupit i některý z jejích návodů.

Kateřina Bacíková se zabývá korálkovou výšivkou – bude to tedy krásné propojení, jak využít korálky na různé způsoby. Máte se tedy nač těšit 🙂

Miriam Konstatská

Prodej textilních tašek, taštiček a zástěr. Prodej metrážových látek k dalšímu tvoření. Čekají vás také dětské dílny: látkové omalovánky a dekorace květináčů. Paní Miriam Konstatská se na vás těší na Výstavě pro radost v Otvovicích.

Restaurace Formanka – OTVOVICE

Srdečně vás zveme na Výstavu pro radost (tvořivý víkend v Otvovicích) 14.-15. května v Kulturním domě Formanka. Budeme rádi, když se zastavíte i v restauraci Lucie Bílé. Pochutnáte si na výborné nabídce jídel a také si můžete dát skvělou kávu Lucinky a k tomu točenou zmrzlinu. Přijďte si s námi užít krásný a tvořivý víkend v srdci Otvovic- plný dobrého jídla a radosti. Těšíme se na Vás! Místa v restauraci si můžete rezervovat na tel. čísle: +420 722 048 848.

Kanafásek

Šitá móda od firmy Kanafasek si pro vás připravila krásné šaty a sukně. Těšit se můžete na jejich stánek na Výstavě pro radost a nemusíte se bát – mají je ve všech velikostech a šaty můžou přizpůsobit na vaši postavu a můžete si je nechat ušít i na zakázku. Každý si tedy vybere to své, co mu nejvíce sedí 🙂

Krasohrádky

workshop

Postupně budeme přidávat další a další vystavovatele, prodejce, workshopy, kurzy a předváděcí akce, na které se budete moci těšit. Bude to příjemný víkend se stejně naladěnými a kreativními lidmi. Přijďte si popovídat a navázat nová přátelství a setkat se osobně.

Těšíme se na vás!

Budu rád, když mě začnete sledovat na mém Instagramu, kde mě naleznete pod jménem @jandiblicek, kde každý den přidávám nějaký příspěvek v podobě fotografie, nebo krátké video toho – co právě dělám. Buďte se mnou ještě ve větším kontaktu prostřednictvím mého Instagramového účtu.

Jan Diblíček – kreativní publicista z pořadu Rady ptáka Loskutáka

KategorieŠtítky