TVOŘÍME s dětmi na Vánoce


Warning: Undefined array key "file" in /data/web/virtuals/192458/virtual/www/domains/diblik-zivotnistyl.cz/wp-includes/media.php on line 1676

Vánoce jsou jako stvořené na tvoření s dětmi, tak si s nimi vytvořte krásné dekorace podle časopisu – TVOŘÍME s láskou, pro který pracuji a připravuji pár svých nápadů.

Časopis si můžete prohlédnout v tomto videu 🙂

Na mých stránkách také naleznete mnoho krásných nápadů na tvoření s dětmi.

Časopis si můžete objednat TADY.

Tady nalezne nápad ježíšek na dárek….. darujte dětem předplatné časopisu TVOŘÍME s dětmi 🙂

Časopis TVOŘÍME s dětmi vychází nově jako speciál časopisu TVOŘÍME s láskou 4 x ročně podle ročních období. Časopis je určen všem malým šikulům a jejich pomocníkům. Najdete v něm spoustu nápadů, návodů a inspirace pro všechny tvořílky, kteří si chtějí udělat radost nebo třeba potěšit někoho blízkého. Dejte šanci všem dětem odložit počítač, tablet nebo mobil a inspirujte je, že i o oni dokáží vzít do ruky nůžky, lepidlo, korálky nebo třeba drátky a vyrobit něco krásného pro radost a užitek. Nezapomeňte na velkou pochvalu, protože jejich dětské radosti mohou být tím správným směrem poznávání a cestou do života. Časopis lez objednat i jako součást časopisu TVOŘÍME s láskou, který vychází 6 x ročně. 

Budu rád, když mě začnete sledovat na mém Instagramu, kde mě naleznete pod jménem @jandiblicek, kde každý den přidávám nějaký příspěvek v podobě fotografie, nebo krátké video toho – co právě dělám. Buďte se mnou ještě ve větším kontaktu prostřednictvím mého Instagramového účtu.

Přeji vám krásné tvoření s dětmi.

KategorieŠtítky