Dřevěné výřezy Honzy Diblíčka

Když jsem připravoval tuto reportáž do pořadu Rady ptáka Loskutáka, tak se mi zrodil v hlavě nápad, že bych mohl k tomu navrhnout pár dřevěných výřezů…. a protože jsem už několikrát spolupracoval s firmou sikovnidomek.cz, tak jsem tyto dřevěné výřezy nechal vyřezat právě u paní Simony Nekovářové, která bude tyto výřezy prodávat na jejím e-shopu.

Na její e-shop se můžete podávat TADY.

www.sikovnejdomek.cz

Navrhnul jsem tvořivé sady, které si můžete sami odekorovat…. jak na to se můžete podívat v Loskutákovi a po odvysílání dílu, postupně budu přidávat návody i na své stránky, abyste se mohli všichni inspirovat. 🙂

Dřevěné výřezy jsou řezané do dřevěné překližky, která se dobře natírá, maluje a zdobí. Skvěle se hodí pro různé kreativní tvoření i s dětmi.

KOČKA obsahuje: ocas, hlavu, čumák, oči, tlapky. Kočku můžete objednat TADY.

ŽÁBA obsahuje: hlavu, oči, nosní a ruce. Žábu můžete objednat TADY.

Pták Loskutáka obsahuje: křídla, klobouk a zobák. Ptáka můžete objednat TADY.

Jak se vše vyrábí uvidíte v pořadu Rady ptáka Loskutáka tuto sobotu tzv. 12.6.2021 po poledni na TV NOVA.

Takto vypadá výsledek zdobení dřevěných výřezů, které si můžete sami ozdobit dle své fantazie.

Doufám, že se vám mé autorské výřezy líbí….. a já slibuji, že nějaké další zase namaluji a budete si je moci zakoupit k vašemu tvoření 🙂

Budu rád, když mě začnete sledovat na mém Instagramu, kde mě naleznete pod jménem @jandiblicek, kde každý den přidávám nějaký příspěvek v podobě fotografie, nebo krátké video toho – co právě dělám. Buďte se mnou ještě ve větším kontaktu prostřednictvím mého Instagramového účtu.

Přeji vám krásný a pohodový víkend, protože i já určitě tokový budu mít 🙂

KategorieŠtítky