Blog

Autor stránek

25. 6. 2019

Jmenuji se Jan Diblíček a je mi 20 let. Rád tvořím a objevuji nové výtvarné techniky. Tvoření se věnuji již 10 let. Rozhod jsem se, že proměním svůj koníček v práci a tento sen se mi splnil. Tuto práci dělám pro radost a doufám, že je to vidět. Rád se dělím se čtenáři o své nápady a pokud někoho inspiruji, tak budu jedině rád.

Zabývám se publikováním kreativních nápadů v různych časopisech, v televizi, na sociálních sítích, v knihách ale také především prostřednictvím mého blogu www.diblik-zivotnistyl.cz – je to takové ,,okno“ do mého života. Buďte jeho součástí a budu moc rád, když budu moci být pro někoho inspirací 🙂

Kontaktovat mě můžete na můj mail: jenik.diblik@seznam.cz.

Od roku 2018 spolupracuji s televizí Nova, kde připravuji kreativní příspěvky a reportáže do pořadu Rady ptáka Loskutáka a také do Snídaně s Novou, kde mě často můžete vídět na televizních obrazovách.

V roce 2020 jsem vydal svojí první knihu Veselé celoroční tvoření – tato kniha je plná rad a nápadů pro všechny, co rádi tvoří. Tuto moji knihu si můžete objednat TADY (stačí jen kliknout).

Chystám další knihu, která bude plná skvělých a osvědčených rad pro vaše tvoření 🙂

Moji tvorbu můžete sledovat od roku 2019 v různých časopisech, pro které pracuji ve vydavatelství ESPRIT BOHEMIA s.r.o. Jsem stálým redaktorem časopisů TVOŘÍME s láskou, Báječné nápady a také TVOŘÍME s dětmi. V roce 2022 vychází další časopis o tvoření pro děti – SPECIÁL TVOŘÍME s dětmi z papíru.

V roce 2021 jsem se stal šéfredaktorem časopisu o vaření – VAŘÍME s láskou.

Sledovat mě můžete na mém Instagramu, kde mě naleznete pod jménem @jandiblicek, kde každý den přidávám nějaký příspěvek v podobě fotografie, nebo krátké video toho – co právě dělám. Buďte se mnou ještě ve větším kontaktu prostřednictvím mého Instagramového účtu.

Majitel a admin Facebookové skupiny TVOŘENÍ PRO RADSOT.

Tvořím, tedy jsem – to je moje motto, které mě provází každým dnem!

Děkuji že tu jste se mnou! 🙂

Váš

You Might Also Like

2 komentáře

 • Reply Pouring 23. 9. 2020 at 00:14

  Ahoj, budeš zas někdy dělat kurz litý akryl? Díky Dagmar

  • Reply Honza Diblíček 13. 10. 2020 at 09:09

   Dobrý den, zatím kurz neplánuji a to vzhledem k této těžké době, která právě je.
   Jan Diblíček

  Leave a Reply